فهرست
اخبار ضد و نقیض؛ والورده اخراج شد؟
اخبار ضد و نقیض؛ والورده اخراج شد؟

اخبار ضد و نقیض؛ والورده اخراج شد؟

آی اسپورت - پس از اینکه تیم فوتبال بارسلونا در دیدار نیمه‌نهایی سوپرجام اسپانیا با نتیجه ۳ بر ۲ مغلوب اتلتیکومادرید شد و از رسیدن به دیدار فینال بازماند، خبر رسید که باشگاه بارسلونا به دنبال اخراج ارنستو والورده است. در این راستا حتی اسکار گرائو، مدیر اجرایی باشگاه بارسلونا به همراه اریک آبیدال، مدیر ورزشی تیم فوتبال بارسا روز جمعه در دوحه قطر با ژاوی هرناندس، سرمربی السد ملاقات داشتند و احتمال حضور وی روی نیمکت آبی‌واناری‌ها را مورد بررسی قرار دادند که ظاهراً ژاوی به این پیشنهاد پاسخ منفی داده است.

رسانه‌های اسپانیایی امروز اما اخبار ضد و نقیضی در این زمینه منتشر کرده‌اند. بر اساس ادعای «رادیو کاتالونیا» و شبکه رادیویی «اوندا سرو»، مدیران باشگاه بارسلونا در نشستی که عصر امروز (دوشنبه) در شهر ورزشی باشگاه بارسلونا با ارنستو والورده داشتند به اطلاع این سرمربی اسپانیایی رسانده‌اند که قرارداد او با باشگاه فسخ خواهد شد و اکنون مذاکرات برای رسیدن به توافق برای فسخ قراداد ادامه دارد.

در سوی دیگر شبکه رادیویی «کادنا سِر» مدعی شد والورده در بارسلونا خواهد ماند. شبکه رادیویی «کادنا کوپه» اما مدعی شد اکثریت اعضای هیئت مدیره باشگاه بارسلونا خواهان اخراج این سرمربی اسپانیایی هستند و نظرشان استخدام یک سرمربی سطح بالاست. به نظر می‌رسد اخراج والورده از بارسلونا قریب‌الوقوع است و از سرمربیانی همچونی ماسیمیلیانو آلگری، مائوریسیو پوچتینو و کیکه ستین به عنوان گزینه‌های سرمربیگری آبی‌واناری‌ها یاد شده است.

بارسلونا در حال حاضر با ۴۰ امتیاز و تفاضل گل بهتر نسبت به رئال مادرید، صدرنشین لالیگا است و در مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا هم باید با ناپولی مصاف کند، اما فراز و نشیب کاتالا‌ها در نتیجه‌گیری، جایگاه ارنستو والورده را به خطر انداخته است.

     
آی اسپورت
2020-01-13 22:36:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر