فهرست
تهدید به افشاگری/ رحمتی VS کمیته انضباطی
تهدید به افشاگری/ رحمتی VS کمیته انضباطی

تهدید به افشاگری/ رحمتی VS کمیته انضباطی

آی اسپورت – در حالی که استقلال شروع خوبی در لیگ قهرمانان آسیا نداشته و روز دوشنبه هم باید در عمان از التعاون عربستان میزبانی کند، به نظر می‌رسد تمرکز سیدمهدی رحمتی به جای این بازی حساس، روی تهدید کمیته انضباطی است. پس از این که مشخص شد بخششی در کار نیست و رحمتی در 3 بازی بعدی استقلال هم غایب خواهد بود، امروز این دروازه‌بان در پستی اینستاگرامی فدراسیون فوتبال و کمیته انضباطی را تهدید به افشاگری کرده است. جالب این‌که رحمتی وعده داده این افشاگری را در میکسدزون بازی با التعاون در لیگ قهرمانان آسیا انجام خواهد داد.

پست اینستاگرامی رحمتی
پست اینستاگرامی رحمتی

او در این پست از نهادهای نظارتی، وزارت ورزش و قوه قضائیه! هم خواسته تا توجه بیشتری به اوضاع و احوال کمیته انضباطی داشته باشند. هنوز مشخص نیست که این تهدید هم مثل بیشتر تهدیدهای قبلی توخالی است یا نه و برای مشخص شدن این ماجرا باید تا دوشنبه شب صبر کنیم.

۴ ۹  
آی اسپورت
2017-02-24 14:53:00
نظر دهید

۹ نظر
احمد
جمعه ۶ اسفند ۱۳۹۵، ۱۵:۵۲
ماشالا كوه جنبه و معرفت هست سيد
۷ ۲
علیرضا
جمعه ۶ اسفند ۱۳۹۵، ۱۶:۳۷
لطفاً در مورد اینکه سه جلسه محروم شد و گفتن محرومیتش از بازی بعد از حذفی اعمال میشه و همچنین در مورد اینکه کرار(زمان استقلال) رو محروم کردن و گفتن محرومیتش از فصل بعد اعمال بشه هم افشاگری بفرمایید!! این یک شوی تبلیغاتیس گرگها هیچ وقت همدیگر رو دیکه پاره نمیکنن!!
هواداران متوهم تراکتوری!
شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۵، ۰۰:۴۷
من پرسپولیسی هستم ولی میگم رحمتی حق داره،یه هفته قبل از داربی دوتا بازیکن تراکتور داور و هل دادن ولی کمیته انضباطی به روی خودش نیاورد.بعد بازی مربی و بازیکناش فدراسیون رو به تبانی متهم کردن بازم به روی خودشون نیاوردن(متاسفم برای تاج که هر ننه قمری فدراسیون رو متهم میکنه ولی اصلا بهش برنمیخوره؛از ترس اینکه تو انتخابات بعدی رای نیاره چشمش رو روهمه چی میبنده که مبادا کسی ناراحت شه).کیانی بخاطر اینکه یه کارت زرد گرفته بود باید دوتا بازی محروم میشد ولی بازم به روی خودشون نیاوردن،اونوقت ۲۴ ساعت از دربی نگذشته حکم میدن
۱
میثم
جمعه ۶ اسفند ۱۳۹۵، ۱۶:۲۲
تهدید به افشاگری/ رحمتی VS فوتبال ایران
۳
محمد پرسپولیسی
جمعه ۶ اسفند ۱۳۹۵، ۱۶:۲۶
الکی میگه!
محسن هوادار فو تبال
جمعه ۶ اسفند ۱۳۹۵، ۱۶:۳۱
اقای رحمتی شما
بارها ادعای افشاگری کردی ؟تنها چیزی که افشا شد تهدیدهای پوچ شما بود
بی طرف
جمعه ۶ اسفند ۱۳۹۵، ۱۶:۳۷
رحمتی زیاد تهدید می کنه ولی مثل کبریت بی خطر می مونه و ثابت کرده اینقدر شجاع نیست .
666666
جمعه ۶ اسفند ۱۳۹۵، ۲۲:۴۳
یعنی فقط منتظر اونروزم بینم چیکار میخواد بکنه؟
۱
پرسپولیس واقعی
جمعه ۶ اسفند ۱۳۹۵، ۲۳:۵۰
چیزهایی که گفته می خواهد افشا کند چه ربطی به داستان خودش دارد. یعنی هرکسی آتویی از کس دیگری داشته باشد آنوقت باید هرکاری دلش خواست بکند.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر