فهرست
پیکه : در بارسلونا قدر فابرگاس را نمی دانند / اسپانیا مدعی جدی قهرمانی جهان است
پیکه : در بارسلونا قدر فابرگاس را نمی دانند / اسپانیا مدعی جدی قهرمانی جهان است

پیکه : در بارسلونا قدر فابرگاس را نمی دانند / اسپانیا مدعی جدی قهرمانی جهان است

آی اسپورت - جرارد پیکه هفته گذشته قرارداد خود با بارسلونا را تمدید کرد و حالا با خیال راحت در اردوی تیم ملی اسپانیا حضور دارد با این وجود از برخوردهای دوگانه مسئولان بارسا با دوست و همبازی اش فابرگاس به ستوه امده است. او در آخرین مصاحبه خود گفت :

در بارسلونا آنطور که باید ، قدر فابرگاس را نمی دانند. او فوتبالیستی است که در هر تیمی در هر نقطه از دنیا می تواند یک ستاره باشد . بدون شک در بارسا خیلی به او سخت گرفته اند .

می دانم که سسک از این اوضاع راضی نیست و او انتظارات دیگری از بارسلونا و هوادارانش دارد. به او آنچنان که شایستگیش را دارد در بارسا احترام نمی گذارند . در این مورد هنوز فرصت نکرده ام با او صحبت کنم و نمی دانم چه اتفاقی خواهد افتاد.

امیدوارم که او در بارسا بماند . او امسال بیشترین تاثیر را روی گل های زده بارسلونا داشت.نه من که همه بازیکنان بارسا دوست دارند که او در بارسا به فوتبالش ادامه دهد.

وی در مورد تیم ملی اسپانیا اضافه کرد :

در گروه خوبی قرار داریم. البته برزیل شانس اول است و مثل سال گذشته در جام کنفدراسیون ها دوست دارد در جام جهانی نیز قهرمان شود.

معتقدم که در همان آمادگی جام 2010 قرار داریم . یک ستاره روی پیراهنمان داریم و قدرش را می دانیم. حریفان نیز به ما احترام می گذارند و این چیز خوبیست.

ما به عنوان مدافع عنوان قهرمانی به این جام می آییم . خیلی اوضاع به نسبت 4 سال پیش عوض نشده است. ما مسلما مدعی قهرمانی هستیم اما رقبای بسیار بزرگ و جدی در این راه پیش روی داریم.

     
آی اسپورت
2014-06-05 01:05:29
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر