فهرست
حاشیه های اولین روز ایران در برزیل؛ از حضور پرتعداد نیروهای امنیتی تا کری کی روش
حاشیه های اولین روز ایران در برزیل؛ از حضور پرتعداد نیروهای امنیتی تا کری کی روش

حاشیه های اولین روز ایران در برزیل؛ از حضور پرتعداد نیروهای امنیتی تا کری کی روش

آی اسپورت - تیم ملی کشورمان عصر سه شنبه وارد شهر گوارالیوس برزیل شد. پس از حضور اعضای تیم ملی در فرودگاه این شهر سباستین آلمیدا شهردار شهر گوارالیوس و اعضای سفارت ایران برای خوش آمد گویی به بازیکنان تیم ملی حاضر شدند.

پس از خروج اعضای تیم ملی از فرودگاه، تعجب بازیکنان از حضور تعداد زیادی خبرنگار که در بیرون هتل منتظر رسیدن تیم ملی بودند، مشهود بود. این را می شد به خوبی از نگاه های بازیکنان تیم که از پنجره ی اتوبوس بیرون را نگاه می کردند حدس زد. نیروهای گارد ضربت و پلیس فدرال، تیم ملی را تا رسیدن به به هتل محل اقامتش همراهی کردند.

تعدادی از نیروها هم در خارج از هتل مستقر شده و مانع از رفت و آمد اشخاص ناشناس می شدند. تنها افرادی که مجوز حضور داشتند و فدراسیون فوتبال ایران آنها را تایید کرده بود، می توانستند وارد هتل شوند.

در حاشیه این مراسم کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی کشورمان به سوالات خبرنگاران پاسخ گفت:\"ما شایسته ی حضور در اینجا بودیم و حالا زمان آن فرا رسیده که از جام جهانی لذت ببریم. ما کاملا آماده هستیم و در طول بازی ها سعی می کنیم بهتر شویم. مطمئن هستم که به دردسری برای حریفانمان تبدیل خواهیم شد.\"

وقتی از او درباره ی برنامه ی خط دفاع ایران برای مهار مسی پرسیده شد او پاسخ داد:\"ابتدا ما باید در برابر آرژانتین به میدان برویم. پس از نیجریه درباره ی آرژانتین فکر خواهیم کرد.\"

تمرینات تیم ملی کشورمان از فردا آغاز شده است و کارلوس کی روش باید تیم ملی را برای اولین بازی اش برابر نیجریه آماده کند.


     
آی اسپورت
2014-06-05 00:04:41
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر