فهرست

سرمربی تیم ملی آلمان از رازهای آرامش همیشگی اش روی نیمکت می گوید / یواخیم لوو: استرس سرمربی خیلی سریع به تیم منتقل می شود

آی اسپورت - یواخیم لوو، سرمربی تیم ملی آلمان، از راز آرامش همیشگی اش روی نیمکت تیم ملی آلمان پرده برداشته است. او گفته قصد دارد مسائل احساسی را در پایین ترین سطح ممکن نگه دارد.

لوو در مورد آرامشی که همواره در جریان مسابقات از او می بینیم می گوید:\"پیش از مسابقه در رختکن تیم یک فنجان قهوه می نوشم. این مساله به من کمک می کند که جو پرهیجان ورزشگاه را تحمل کنم.

پس از این کاملا آرام بازی تیمم را دنبال می کنم. چرا که کارم را به خوبی انجام داده ام.

استرس سرمربی خیلی سریع به شاگردانش منتقل می شود. نگرانی ها فقط هنگامی که یک بازیکن دچار مصدومیت می شود، افزایش می یابد.\"

روز شنبه تیم ملی آلمان به برزیل پرواز خواهد کرد و یک هفته بعد آن ها باید در اولین دیدار مرحله ی گروهی به مصاف پرتغال بروند.

لوو 54 ساله در مورد گروهی که آلمان در آن قرار گرفته می گوید:\"هیچ زنگ تفریحی در گروه نداریم. پرتغال، غنا و آمریکا هر سه تیم های قدرتمندی هستند. اما ما خودمان را به عنوان کاندیدای اول صعود از گروه پذیرفته ایم.

نباید شکایتی از گرما، رطوبت بالا و مشکلات سفر طولانی داشته باشیم. نمی توانیم این چیزها را تغییر دهیم؛ فقط باید برای آن ها آماده شویم. و این کار را خواهیم کرد.\"

  ۱  
آی اسپورت
2014-06-05 00:10:57
نظر دهید
۱ نظر
مهرداد
پنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۳، ۱۲:۴۸
ولی یواخیم لوو در بازی دو سال قبل آلمان با ایتالیا تو نیمه نهایی جام ملتها از استرس بیشتر ناخن می جوید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر