فهرست

۱۲ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۸

نیمار به خاطر پول به پاریس نرفت (یا حداقل «فقط» بخاطر پول به پاریس نرفت). اون می‌خواست برای یکبار هم که شده برنده جایزه بهترین بازیکن دنیا بشه. برای بردن این جایزه هم نیاز هست که مرد اول تیمش باشه؛ نه اینکه زیر سایه یکی دیگه از شانس‌های همیشگی توپ طلا. یا باید مسی از بارسا می‌رفت (که امکانش وجود نداشت) یا باید مسی بازنشست می‌شد (که حالاحالاها این اتفاق رخ نمی‌داد) یا باید نیمار می‌رفت یه تیم دیگه (که رفت)
آی اسپورت
2017-08-03 13:18:15
نظر دهید

۶ نظر
احمد
پنجشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۶، ۱۴:۰۷
در فوتبال جدید هیچکس از لیگ متوسط فرانسه بهترین بازیکن دنیا نمیشه
۹ ۱
Ava_86
پنجشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۶، ۱۵:۴۸
جناب نابغه طارمی هنوز یک فصل دیگه قرارداد داره نتونست مبلغ رضایت نامه شو جور کنه نرفت اگرقراردادش تموم بود اینقدرربرای گرفتن رضایتنامه تقلا نمی کرد
۲
علی
پنجشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۶، ۱۴:۲۹
طارمی هم قرارداد داشت
و هم برای رفتن انگیزه مالی نداشت
ولی هوادار بی شعور پرسپولیس مانع این کار شد!
۳
جاهد
پنجشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۶، ۱۶:۳۶
قطعا استدلالش برای رفتن به پاریس توپ طلا نیست.نیمار میخواد نفر اول تیمش باشه.برای توپ طلا باید حتما افتخارات تیمی هم داشت که پاریس فعلا شانس چندانی برای قهرمانی اروپا نداره.در ضمن نیمار از زیر سایه مسی در تیم بارسا خارج میشه اما در دنیای فوتبال کماکان زیر سایه مسی و رونالدو خواهد بود.قطعا به لحاظ فوتبالی براش یه عقب گرده حتی خودش هم میدونه و دلیل تردیدش هم تا الان همین بوده اما بحث مالی و نفر اول تیم بودن باعث شد که نیمار این تصمیمو بگیره.
۷
مهدی
پنجشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۶، ۱۸:۳۸
برنده توپ طلا از پاریسن ژرمن؟! از این لیگ درجه 2 بهترین بازیکن دنیا رو انتخاب میکنن؟!
۳
مهرداد
پنجشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۶، ۱۹:۰۱
زمانی که مسی به بارسلونا اومد رونالدینیو امپراطور بارسلونا بود. هیچ کس در نبوغ مسی شکی نداشت ولی مرد اول بارسلونا مسی نبود. مسی موند و به همه ثابت کرد که بازیکن بزرگتری نسبت به رونالدینیو است. مطمئنا اگه نیمار بازیکن بهتری از مسی بود هیچ چیز جلودارش نبود تا مرد سال فوتبال جهان بشه. حقیقت اینه که مسی بازیکنی با کلاس کاری بالاتریه. حقیقت اینه که عدم وجود مسی در هر بازی بزرگی بارسلونا رو با مشکل مواجه میکنه. نیمار هنوز در اون کلاس کاری نیست. اگه روزی نیمار بازیکن سال جهان بشه به این خاطر نیست که از بارسلونا رفت. بلکه به این خاطره که مسی و رونالدو حکومت رو واگذار کردن. این انتقال فقط و فقط نتیجه توهماته. توهم اینکه نیمار بازیکن بهتریه و زیر سایه مسی امکان رشد رو نداره. در حالی که مشخصا بازی کردن کنار اسطوره ای مثل مسی باعث این توهم شده. روزی که نیمار به بارسلونا اومد یه استعداد خام بود که بازی درکنار بازیکنایی مث ژاوی، اینیستا و البته مسی باعث شد که اون بازیکنی بشه که الان هست. توهم دوم برای سران پاریسن ژرمنه که فک میکنن با این خریدا میتونن آماتور بودن تیمشون رو پوشش بدن و تیمشون رو یه تیم درجه یک معرفی کنن. ولی حقیقت اینه که تیمی که بازی 4-0 برده رو 6-4 واگذار میکنه یه تیم کاملا آماتوره و بی شخصیته که تمام پولهای دنیا هم نمیتونه این رو به تیم اضافه کنه. برای ورود به دیار سلاطین خیلی بیشتر از چند تا بازیکن گرون قیمت نیازه. چلسی و اینتر هم با پولهای کلان تونستن بالاخره سی ال رو ببرن ولی آیا از اونها به عنوان تیم های سطح اول اروپا یاد میشه؟ جواب به طرز رقت انگیزی روشنه.
۶
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر