فهرست
هلند 2 - 0 ولز: پیروزی روحیه بخش پیش از پرواز به برزیل
هلند 2 - 0 ولز: پیروزی روحیه بخش پیش از پرواز به برزیل

هلند 2 - 0 ولز: پیروزی روحیه بخش پیش از پرواز به برزیل

آی اسپورت - تیم ملی هلند در دیداری دوستانه موفق شد با گل های آرین روبن و یرمین لنس، با نتیجه ۲-۰ ولز را شکست بدهد. این دیدار در ورزشگاه آمستردام آره نا برگزار شد و میزان موفق شد با ارائه ی دیداری تهاجمی از سد حریف نه چندان قدرتمندش بگذرد.

 2 -  0 

ترکیب دو تیم


هلند (2-4-4)


سیلسن، یانمات، ولار، ده وریج، ایندی، ده یونگ، فر، بلایند، اسنایدر، روبن، فن پرسی


ولز(1-3-2-4)


هنسی، گونتر، چستر، گابیدون، تیلور، الن، کینگ، ویلیامز، لدلی، کانو، چرچ


گزارش بازی

هلندی ها روند مثبت برد در دیدارهای دوستانه ی پیش از آغاز جام جهانی را حفظ کردند و با یک برد روحیه بخش راهی برزیل خواهند شد. هر چند در این دیدار تیم میهمان ستارگان ارزشمندی همچون گرث بیل و آرون رمزی را در اختیار نداشت، اما عملکرد خوب شاگردان فن خال باعث خشنودی هواداران نارنجی پوشان شد.


آرین روبن دردقیقه ی 32 گل اول مسابقه را روی یک ضد حمله به ثمر رساند. گل دوم هم روی سانتر روبن در دقیقه ی 76 و شوت پای راست لنس به ثمر رسید.


در دقیقه ی نهم این مسابقه روبن یک شانس مسلم گلزنی را از هلند گرفت.


در حالی که 5 دقیقه به پایان نیمه ی اول زمان باقی بود فن پرسی با شوتی عالی دروازه بان ولز را به واکنش مجبور کرد.


در بیست دقیقه ی اول نیمه ی دوم این ولز بود، که ابتکار عمل را به دست گرفت؛ اما هلندی ها خیلی زود به بازی برگشتند و با گل لنس در دقیقه ی 76 با برد از این میدان خارج شدند.


با این نتیجه بردی دیگر برای شاگردان فن خال رقم خورد، اما این سرمربی با تجربه به خوبی می داند در صورتی که به دنبال درخشش در برابر حریفانی مثل اسپانیا در جام جهانی است، باید آمادگی شاگردانش را افزایش دهد.

     
آی اسپورت
2014-06-05 01:38:34
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر