فهرست
انگلیس 2 - 2 اکوادور: جنجال در میامی
انگلیس 2 - 2 اکوادور: جنجال در میامی

انگلیس 2 - 2 اکوادور: جنجال در میامی

آی اسپورت - دیدار جنجالی تیم های انگلیس و اکوادور که در ورزشگاه میامی گاردنز فلوریدا در برابر دیدگان 21534 تماشاگر برگزار می شد، با نتیجه ی 2-2 مساوی به پایان رسید.

در این دیدار آنتونیو والنسیا و رحیم استرلینگ از بازی اخراج شدند. استرلینگ تکل خشنی روی پای والنسیا رفت و این بازیکن که به شدت عصبانی شده بود گردن استرلینگ را گرفت و قصد داشت عصبانیتش را روی او خالی کند. استرلینگ سیزدهمین بازیکن تاریخ فوتبال انگلیس است که با کارت قرمز از بازی اخراج می شود.

 2 - 2 


ترکیب دو تیم

انگلیس (2-4-4)

فوستر، میلنر، جونز، اسمالینگ، شاو، لمپارد، ویلشر، چمبرلین، بارکلی، رونی، لمبرت

اکوادور (2-4-4)

بانگوئرا، پاردس، گواگوا، ارازو، آیووی، نوبوئا، گروئزو، والنسیا، مونترو، کایچدو، انر والنسیا


گزارش بازی

در این بازی ابتدا اکوادوری ها بودند که در دقیقه ی 8 روی سانتر عالی آیووی و ضربه ی سر انر والنسیا به گل رسیدند. روی این گل اشتباه شاو در یارگیری مشهود بود.

انگلیس این گل را توسط رونی جبران کرد. در دقیقه ی 29 شوت محکم لمبرت به تیر دروازه برخورد کرد و توپ جلوی پای رونی افتاد تا این بازیکن از فاصله ی یک متری توپ را وارد دروازه ی حریف کند.

ریکی لمبرت در دقیقه ی 51 روی پاس بارکلی و شوتی از سمت راست محوطه ی جریمه انگلیس را پیش انداخت و در نهایت گل آرویو در دقیقه ی 70 بازی را به تساوی کشید. او با شوتی زیبا از فاصله ی 25 متری دروازه ی فاستر را گشود.

انگلیس در این بازی نشان داد در صورت کار کردن روی ضعف های دفاعی می تواند در جام جهانی بدرخشد.

  ۱  
آی اسپورت
2014-06-05 02:43:15
نظر دهید
۱ نظر
majid
پنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۳، ۰۷:۲۱
تبلیغ الکی نکنید انگلیس کی فوتبال ملی داشته که بدرخشه یک جام بردن اونم به لطف داور-باشگاه هاش رو هم بازیکنای خارجی می چرخونن-بازیکنای اسپانیایی،برزیلی،فرانسوی و ...
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر