فهرست
رفیعیِ پرسپولیس، ارزان‌تر از جپاروفِ استقلال!
رفیعیِ پرسپولیس، ارزان‌تر از جپاروفِ استقلال!

رفیعیِ پرسپولیس، ارزان‌تر از جپاروفِ استقلال!

آی اسپورت- اگر این رقم قراردادی که رسانه‌های ازبکستان اعلام می‌کنند درست باشد، آن وقت این سؤال پیش می‌‌آید که آیا  استقلال با همین پول نمی‌توانست یکی مثل رفیعی را بگیرد؟ طبق ادعای رسانه‌های ازبک، رقم قرارداد جپاروف برای نیم‌فصل دوم امسال، 266 هزار دلار است. با دلار 3900 تومانی از یک میلیارد تومان بالا می‌زند. تازه اگر استقلال به مرحله گروهی لیگ قهرمانان برسد، 50 هزار دلار دیگر به این رقم اضافه می‌شود! سروش رفیعی امسال عملاً گفت تمام انگیزه‌‌اش برای بازی در نیم‌فصل دوم، مالی است. او تأکید داشت به خاطر مشکلات مالی‌‌اش، پول می‌خواهد. استقلالی‌ها ولی برای او پولی رو نکردند اما وقتی حرف از سرور جپاروف شد، ناگهان پول آن هم به دلار جور کردند. همین دیروز بود که خبر رسید باشگاه برای پیش‌پرداخت، 150 هزار دلار (چیزی حدود 590 میلیون) به او نقد پرداخت کرد. آیا با همین پول استقلالی‌ها نمی‌توانستند برای نیم‌فصل دوم سروش رفیعی را بگیرند و بمب نقل و انتقالات را مال خود کنند؟ این بازیکن 26 ساله است و در لیگ برتر آزمایش پس داده. هر باشگاهی که دنبال رفیعی می‌رود، می‌داند او چه کیفیتی دارد ولی آیا استقلالی‌ها لیگ ازبکستان را تماشا کرده‌اند که جپاروف را پسندیده‌اند؟ احتمالاً آنها آخرین بار سرور را مقابل تیم ملی در بازی رفت مرحله نهایی مقدماتی جام جهانی‌ دیدند که تازه در آن بازی مصدوم شد و از زمین بازی بیرون رفت.

تازه باید او به ترکیب اضافه شود و همه بفهمند چه کیفیتی دارد. رفیعی در همان اولین بازی پرسپولیس توانست خود را در دل هواداران جا کند. باید دید بازیکنی که حتی گران‌تر از سروش در آمده، می‌تواند برای استقلال بدرخشد یا نه؟

۱۲ ۸  
آی اسپورت
2017-01-18 19:22:00
نظر دهید

۸ نظر
یاسر
چهارشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۵، ۱۹:۵۶
بنده خدا رفیعی میگفت استقلال برو نیستم حالا شما گیر دادین چرا استقلال با پول جذبش نکرده !!!
علی
چهارشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۵، ۲۰:۲۰
سروش اصلا با استقلال مذاکره نکرد چون تیمش رو انتخاب کرده بود، مصاحبه افتخاری رو نخوندی؟ بخون
سامان
چهارشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۵، ۲۰:۳۶
تو بذار این مصدومیتش خوب بشه، بازی کنه، بعد چرتکه بنداز باووو ....
۱
الف
چهارشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۵، ۲۰:۴۸
عجب نویسنده های احمقی دارین که نمیدونین چی تو فوتبال میگذره
بحث سروش و استقلال اصلا به مسائل مادی نرسید و حتی افتخاری مدیرعامل استقلال گفت که سروش همون اول محترمانه جواب رد به ما داد
بحث سروش و پرسپولیس فراتر از رقم قرارداده و خیلی مسائل مثل علاقه و پیشرفت تو بزرگترین تیم ایرانو اضافه شدن شجاع در آینده هم تاثیرگذار بودن
هرمز
چهارشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۵، ۲۱:۴۰
طبیعیه که ارزونتر باشه. بازیکنی که هنوز ۱۰ تا بازیه ملی نداره رو با یکی از ۱۰ بازیکن برتر تاریخ آسیا مقایسه میکنین توی قرارداد؟!
۲
منتقد
چهارشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۵، ۲۳:۴۰
تو برای خودت #برزو هستی هههه
بازیکن بوده باشه که قبول نیست برادر
ایشان سه ماهه مصدوم است و پیر و فرتوت !
۶
منتقد
چهارشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۵، ۲۳:۴۰
تو برای خودت #برزو هستی هههه
بازیکن بوده باشه که قبول نیست برادر
ایشان سه ماهه مصدوم است و پیر و فرتوت !
۲
علیرضا
پنجشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۵، ۰۲:۳۲
البته اگر رقم قرارداد سروش که اعلام شد واقعی باشه!!!در مورد صحبت افتخاری هم باید گفت وقتی هوادار اعتراض کردن اون واسه توجیه اینو گفت والله مگه همین افتخاری نبود که 1ماه قبلش گفت قلعه نوعی گفته باهاش صحبت نکنین که ما خودمون می خواهیمش؟؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر