فهرست
ابراهیمی؛ فرمانده امیدواری
ابراهیمی؛ فرمانده امیدواری

ابراهیمی؛ فرمانده امیدواری

آی‌اسپورت- حال استقلال منصوریان خوب شده است؛ چون حال امید استقلال خوب شده. امید ابراهیمی حالا دیگر به یک رهبر قابل احترام تبدیل شده است. در روزهایی که جوانان 20 تا 25 ساله استقلال را به پیش می‌برند، شماره 6 آبی‌ها در سی سالگی نقش لیدر بازیکنان را درون زمین پیدا کرده و در اوج آمادگی، ذهنیت فرماندهی را هم به بهترین شکل به دست آورده است. تا جایی که سرمربی اسقلال از او به عنوان جواهر اصلی معدن طلایش نام می‌برد. اگر تاثیر ابراهیمی در بردهای قبلی استقلال آمادگی فنی او بوده، حالا در کنار آمادگی فنی، این ذهنیت برنده و سخت‌کوشی ابراهیمی است که در کنار درخشش فنی، به کمک استقلال می‌آید.

در بازی با ماشین‌سازی جدا از پاس گلی که در دقایق پایانی برای نورافکن فرستاد، رهبری بازیکنان درون زمین نقش ویژه‌ای برای ابراهیمی به وجود آورد. هفته‌هایی بود که به دلایل مختلف؛ از جمله تنش بین رحمتی و منصوریان، استقلال درون زمین نه بزرگ‌تری داشت؛ و نه رنگ آرامش می‌دید. اما حالا با وجود امید استقلال و آمادگی‌ فوق‌العاده‌اش در فرماندهی آبی‌ها، منصوریان به قدری از انجام وظایف بازیکنان و احساس مسئولیت‌شان مطمئن است که نه به اندازه قبل در کنار خط جنب‌و‌جوش و هیاهو دارد؛ و نه در مجموعه تیمش احساس کمبود بازیکنی بزرگ.

امید؛ بازیکنی که در حساس‌ترین لحظات بازی با چهره‌ای بازنده جوانانش را سرزنش نمی‌کند؛ تلاش می‌کند. تلاش می‌کند و تا آخرین لحظه بازی امیدوار ادامه می‌دهد.

۲۰ ۱  
آی اسپورت
2017-02-01 21:49:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
سید مظفر
چهارشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۵، ۲۲:۱۵
کاپیتان امید ابراهیمی هم از آورده ها و دست پرورده های امیر خان است که به قول خودش فوتبالش را مدیون امیرخان است(البته بزرگ منشی امید باعث این توصیف است) با چند ویژگی بزرگ 1- اراده معطوف به برد و میل تمام برای بردن 2- دید فنی و قدرت بازیسازی استثنایی، دریپلینگ و تکنیک بالا، سرعت و تحرک بالا در زمین 3-کاشته های فنی که پیش از این فقط در فوتبال خارجی می دیدیم 4- شم گلزنی روی شوت و کاشته 5-رهبری توام با صمیمیت و اخلاق خوب
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر