فهرست

پراندلی: ایتالیا می تواند جام جهانی خوبی داشته باشد

آی اسپورت- چزاره پراندلی، سرمربی تیم ملی ایتالیا، علی رغم تساوی غیرمنتظره 1-1 تیمش مقابل لوکزامبورگ، همچنان معتقد است که می توانند در رقابت های جام جهانی به نتایج خوبی دست پیدا کنند.

در دیدار دوستانه دیشب، کلودیو مارکیزیو ابتدا آتزوری را پیش انداخت اما لوکزامبورگ در دقایق پایانی توانست تسوط ماکسیم چانو به گل تساوی دست پیدا کند.

علی رغم این نتیجه ناامید کننده، پراندلی معتقد است که تیمش عملکرد بدی نداشته اما تایید کرد که باید تا زمان اولین بازی جام جهانی، نمایش بهتری ارائه بدهند.

او به خبرنگاران گفت:\" این یک آزمون بود که یک شکست محسوب نمی شود. با این وجود، واضح است که باید پیشرفت کنیم.

این آزمونی بود که ما باید پشت سر می گذاشتیم زیرا ما چند بازی انجام دادیم و می دانیم که خیلی درخشان بازی نکردیم اما باید این اعتقاد را داشته باشیم که می توانیم یک جام جهانی فوق العاده را پشت سر بگذاریم.\"

پراندلی همچنین در مورد از دست دادن ریکاردو مونتولیوو که در یدار مقابل ایرلند دچار آسیب دیدگی شد، گفت:\" واضح است که ما بازیکنی را از دست دادیم که چند سال است در کنار ماست. اما در این مقطع، ما باید روی مسائل دیگر از جمله پست کاندروا تمرکز کنیم. من گزینه های جالبی در اختیار دارم.

در این دیدار بالوتلی دو موقعیت در نیمه اول داشت و دو موقعیت هم بعد از ورود کاسانو داشتیم.ما چند موقعیت را از دست دادیم و سپس از روی ضربه کرنر گل خوردیم. زیرا جایگیری مان کاملا اشتباه بود.\"

     
آی اسپورت
2014-06-05 10:42:09
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر