فهرست
گزارش اختصاصی از اولین تمرین تیم ملی در برزیل ؛ بیگ زاده جدا تمرین کرد / کی روش نزدیکتر و جدی تر از همیشه
گزارش اختصاصی از اولین تمرین تیم ملی در برزیل ؛ بیگ زاده جدا تمرین کرد / کی روش نزدیکتر و جدی تر از همیشه

گزارش اختصاصی از اولین تمرین تیم ملی در برزیل ؛ بیگ زاده جدا تمرین کرد / کی روش نزدیکتر و جدی تر از همیشه

رودریگو روتا ، خبرنگار ای اسپورت در برزیل

آی اسپورت- اینجا کمپ تمرینی ورزشگاه کورینتیانس برزیل است. خواکیم گراوا در سائوپائولو . بازیکنان ایران بعد از استراحتی تقریبا کوتاه روز پرمشغله شان را با حضور در زمین اقریبا به اتمام خواهند برد . این زمین  تمرینی با نقش و نگارهای دیوارهای اطراف ، برای بازیکنان ایرانی جذاب بود ، اما عکاسها کمتر توانستند چیز درخوری از تمرین این تیم نه چندان شناخته شده در گروه دشوار اف به کف بیاورند . با این حال ، ایران یکی از سه تیم اولی است که به برزیل آمده و بنابراین مرکز توجه است .


 \"اولین

زیر نظر کارلوس کی روش ، سرمربی پرتغالی بازیکنان دو شکل مدل تمرین مختلف انجام دادند . تمرینات فیزیکی با وسایل و بندها و وزنه و طناب و تمرینات داخل زمین ، شامل دویدن و البته کمی کار با توپ در زمین کوچک .

در بین بازیکنان ایران ، هاشم بیگ زاده که هنوز مصدوم است ، جدا از دیگران زیر نظر برونو ماتزیوتی فیزیوتراپ برزیلی تمرین می کرد . برونو در باشگاه کورینتیانس به کار مشغول است و در این تورنمنت به ایران کمک میکند .

آنچه در تمرین تیم مل ایران جلب نظر می کرد جدیت کارلوس کی روش بود . او در زمین کوچک ، با دستهایی به سینه ، به دقت حرکات را زیر نظر داشت و با زبان انگلیسی و البته گاها فارسی بازیکنان را به انجام دست تمرینات راهنمایی می کرد . کی روش ، با تیمی کامل قصد دارد بازیکنان ایران را برای بازی مهم با نیجریه به مرز آمادگی نهایی برساند. او در تیم مربی گری اش از یک بدنساز فنلاندی ، یک مربی ایرانی و دو مربی پرتغالی بهره می برد و البته در کمپ کورینتیانس ، یک مربی آرژانتینی و دو مربی برزیلی هم برای کمک به او آماده اند .


 \"اولین

بازیکنان ایران که یکشنبه آینده در آخرین بازی دوستانه مقابل ترینیداد به میدان خواهند رفت ، بیش از هرچیز از تدابیر امنیتی شدید اطراف کمپ و هتل حرف می زدند . طبیعتا اینجا برزیل است و تامین امنیت آنها ، به شدت اهمیت دارد .البته  خوبی اش به این است که پلیس های اینجا هم اهل فوتبال اند! 

 \"\"

  ۱  
آی اسپورت
2014-06-05 12:07:31
نظر دهید

۱ نظر
-
پنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۳، ۱۱:۰۲
ازهمین اول باتوهین شروع شده.یعنی چی پرسه می زدند؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر