فهرست
مالک جدید سپیدرود؛ دکتر و فعال اقتصادی بومی
مالک جدید سپیدرود؛ دکتر و فعال اقتصادی بومی

مالک جدید سپیدرود؛ دکتر و فعال اقتصادی بومی

آی اسپورت - عصر دوشنبه در جلسه‌ای با حضور مسئولان عالی رتبه ورزش و فوتبال استان گیلان، دکتر جواد تن زاده به عنوان مالک باشگاه سپیدرود انتخاب و معرفی شد. در این جلسه که دکتر مسعود رهنما مدیرکل ورزش و جوانان استان، فرامرز الماسخاله رییس هیات فوتبال گیلان، میرشهاب مومنی مالک فعلی باشگاه سپیدرود، دکتر علی افتخاری چهره شاخص ورزش استان، جمشید محمدی مسوول امور حقوقی هیات فوتبال و دکتر جواد تن زاده حضور داشتند، پس از بحث و تبادل نظر در مورد چگونگی انتقال تیم فوتبال سپیدرود رشت، حاضرین در پایان با امضای صورت جلسه‌ای مقرر کردند تا ظرف ۴۸ ساعت آینده ۸۰ درصد سهام این تیم به دکتر جواد تن زاده و ۲۰ درصد باقی مانده به کیومرث بیات انتقال پیدا کند.

در وهله نخست، آنچه که خیال هواداران پرشمار سپیدرود را راحت خواهد کرد، این است که او زاده و اهل رشت است و بنابراین به مانند هر رشتی دیگر دل در گروی عشق به سپیدرود دارد و این یعنی سپیدرودی‌ها نیازی نیست تا برای مالک جدید شان از میزان عشق و علاقه و حساسیت بالای مردم استان نسبت به این میراث پنجاه ساله سخن بگویند و خود او در تنظیمات پیش فرضش به مانند هر رشتی دیگر از آن باخبر است.

تحصیلات آکادمیک و مدارج علمی و مدیریتی او نویدبخش خبرهای خوبی برای رشتی هست که تن زاده می‌تواند ساختاری مناسب و شکل و شمایلی اصولی به چهارمین باشگاه پرطرفدار ایران بدهد. اتفاقی که اگر رخ دهد می‌توانیم امیدوار باشیم که پس از سال‌ها یکی از معدود باشگاه‌های خصوصی کشور به صورت درست مدیریتی و به شکل یک باشگاه واقعی اداره شود و از حالت گنجشک روزی و دیمی خارج شود. برای آشنایی با مالک جدید میراث کهن رشتی‌ها، نگاهی می‌اندازیم به سوابق مدیریتی دکتر جواد تن زاده، تا جامعه فوتبال او را بیشتر و بهتر بشناسد.

مدارک تحصیلی

جواد تن زاده دارای دو مدرک دکتری مهندسی عمران است؛ یکی در گرایش راه و ترابری و دیگری در گرایش خاک و پی. دکتری راه و ترابری او سال ۸۶ از دانشگاه استکهلم سوئد اخذ شده است و دکتری خاک و پی (ژئو تکنیک) او نیز در سال ۹۲ از دانشگاه علوم و تحقیقات اصفهان.

سابقه

تن زاده مبتکر طرح آسفالت‌های ضد یخ مسلح شده با نانو مواد است که موفق به اخذ گواهی ثبت اختراع نیز شده است. کسب مدرک فناوری اطلاعات ITIL V3  از موسسه EXIN انگلیس در سال ۲۰۰۹ ، مدرک طراحی و آنالیز روسازی بتنی فرودگاه از موسسه فدرال هوانوردی امریکا FAA در سال ۲۰۱۳، تالیف ۴ عنوان کتاب تخصصی در زمینه راه سازی و ایمنی راه و روسازی و حمل و نقل و ترافیک ، ۱۰ عنوان مقاله ISI در زمینه راه و روسازی و ترافیک و مقالات متعدد در کنفرانس‌های تخصصی تنها بخشی از سوابق علمی و آموزشی او محسوب می‌شود.

مسئولیت‌ها

دکتر تن زاده در سال ۸۰ مشاور حمل و نقل و ترافیک رئیس پلیس راهور تهران شد. پس از آن در سال ۸۱ به عنوان مشاور حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه یک تهران  قبول مسئولیت کرد. معاون عمران و مسکن بنیاد مستضعفان در سال ۸۲ مسئولیت بعدی او بود. تن زاده در سال ۸۶ بار دیگر در شهرداری تهران و این بار به عنوان معاون برنامه ریزی و مطالعات سازمان حمل و نقل و ترافیک مشغول فعالیت شد و پس از آن در همان سازمان در سال ۸۸ رئیس کمیته‌های تخصصی شبکه معابر حمل و نقل عمومی شد. کمی بعد تن زاده به عنوان معاون فنی و مهندسی شرکت شهرک‌های صنعتی و صنایع کوچک استان تهران در سازمان شهرک‌های صنعتی و صنایع کوچک حضور یافت. معاونت برنامه ریزی و امور تولیدی این شرکت در سال ۸۹ مسئولیت بعدی تن زاده بود.

جوان موفق رشتی در ادامه به عنوان مشاور مدیرکل سازمان هواپیمایی و شرکت مادر فرودگاه‌های کل کشور منصوب شد. مشاور قائم مقام وزیر و مدیرکل راه و شهرسازی در سال ۹۲ در وزارت راه و شهرسازی و کارشناس ارشد دبیرخانه شورای عالی فنی از سال ۹۵ در سازمان برنامه و بودجه نیز در سوابق درخشان جواد تن زاده دیده می‌شود.

فعالیت بنگاه‌های اقتصادی تن زاده

دکتر تن زاده در زمینه اقتصادی نیز چهره‌ای موفق به شمار می‌رود. یکی از زمینه‌های فعالیت اقتصادی او در زمینه تولید برق و فروش آن به دولت است که ظاهرا به زودی حدود ۵۰ درصد نیز رشد خواهد داشت. در سوابق او فعالیت‌های فرهنگی مختلفی نیز به چشم می‌خورد.

  سایت باشگاه سپیدرود

۷ ۱  
آی اسپورت
2017-12-26 11:36:00
نظر دهید

۱ نظر
بابک
سه شنبه ۵ دی ۱۳۹۶، ۱۳:۵۸
امیدوارم مثل تحصیلاتتون در سپیدرود هم موفق باشید
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر