فهرست
پروین در واکنش به اعتراض بختیار و طارمی: باید دید با این بچه‌ها چیکار می کنن؟
پروین در واکنش به اعتراض بختیار و طارمی: باید دید با این بچه‌ها چیکار می کنن؟

پروین در واکنش به اعتراض بختیار و طارمی: باید دید با این بچه‌ها چیکار می کنن؟

آی اسپورت- علی پروین اسطوره فوتبال ایران و باشگاه پرسپولیس اعتقاد دارد که هم تیم ملی می تواند مثل آب خوردن به جام جهانی صعود کند و هم پرسپولیس شایسته قهرمانی در لیگ ایران است. او صحبت های جالبی را مطرح می کند که خواندنش خالی از لطف نیست.

در 24 ساعت گذشته همه جا صحبت از واکنش دو بازیکن پرسپولیس و استقلال در مواجهه با تعویض هاست.

نظر منو خودتون می‌دونین. حرمت بعضی از جاها باید حفظ بشه و سرمربی یکی از آنهاست. این حرکت، حرکت درستی نبود. بازیکن باید در اختیار مربی باشد. بازیکن از باشگاه پول می گیرد و وظیفه اش است که آماده باشد و هر زمان که مربی بخواهد به میدان برود. کسی که فوتبال بازی کرده باشد، می داند که بعضی از این بچه ها عصبی هستند و ممکن است واکنشی نشان دهند. بهرحال طارمی، پنالتی گرفته بود و گل زده بود و به همین خاطر شاید فکر می کرد حضورش در زمین موثرتر است.

-شما خودتان به عنوان کسی که بارها ستاره ها را به خاطر برخوردهایشان کنار گذاشته اید، فکر می کنید که باید با طارمی و رحمانی برخورد شود؟

گاهی اوقات مربی باید چشمهایش را ببندد و از این موضوع بگذرد و گاهی هم نه، باید برخورد کند. چون اگر برخورد نکند سنگ روی سنگ بند نمی شود. به نظر من مهدی طارمی روی نیمکت نشست و احساسی برخورد کرد. اما حرکت بختیار رحمانی به نظر من حرکت جالبی نبود. او اصلا روی نیمکت ننشست و به سمت رختکن رفت. من فکر می کنم منصوریان باید با او برخورد کند. همین الان هم یک پیامکی برای من آمد مبنی بر اینکه هیات مدیره باشگاه استقلال اعلام کرده که منصوریان می تواند هرجور که صلاح می داند با بختیار رفتار کند. حالا باید دید منصوریان با این بچه چه می کند.

-این روزها انتقادات زیادی از برانکو برای بازی ندادن به رامین رضاییان می شود.

انتقاد که می شود اما نظر مربی شرط است. پرسپولیس در هشت هفته کلا دو گل خورده و این نشان می دهد که خط دفاعی اش عالی کار کرده. خب مربی که نمی آید به خاطر یک بازیکن دست به ترکیبش بزند. البته رامین خیلی بازیکن خوبی است و مقابل کره هم عالی بازی کرد و به نظر من ستاره زمین بود. هم در حمله بود، هم در دفاع، پاس گل را هم که او داد. این بچه خیلی خوب بازی کرد. اما اینکه در پرسپولیس بازی کند یا نه با توجه به وضعیت خوب خط دفاعی، نظر برانکوست. او باید تصمیم بگیرد. تصمیم یا نظر من و بقیه می شود دخالت.

-برد تیم‌ملی در بازی با کره‌جنوبی را تماشا کردید؟

خدایی کیف کردم. این بچه ها عالی بازی کردند. همه بچه ها خوب بودند. آقای کی روش تیمی ساخته که می تواند مثل جام جهانی که ما رفتیم –منظور پروین جام جهانی 1978 است- خیلی راحت صعود کند. ما بازی آخرمان با کویت تشریفاتی شد. فکر کنم دو برد دیگر بازی آخر ایران را تشریفاتی کند.

-بعضی‌ها این تیم را با تیمی که در سال 1990 قهرمان آسیا شد مقایسه می‌کنند.

از چه نظر؟

-فوتبال دفاعی و گل زدن در کسری از ثانیه. به خصوص بازی آخر مقابل کره.

من هیچ وقت یک مهاجمه بازی نکردم. تیم های من همیشه دو مهاجمه یا سه مهاجمه بودند. نمی دانم این تیم شبیه تیم قهرمان سال 90 است یا نه اما مهم این است که این تیم با این وضعیت خیلی راحت به جام جهانی می رود. البته من خودم معتقدم که از سوریه نباید به سادگی گذشت.

-سوریه؟

بله سوریه. این سوریه به نظر من می تواند برای هر تیمی در این گروه مشکل ساز شود. فکر می کنم حالا هم 4 امتیازی باشد.

- کدام تیم در لیگ ایران قهرمان خواهد شد؟

با این وضعیت شک نکن پرسپولیس. پرسپولیس هم حریف را خوب مهار می کند و هم یکسره روی دروازه حریف هجوم می برد. من فکر می کنم پرسپولیس قهرمان است. یعنی با این فوتبال تیمی نمی تواند جلودارش باشد.

-اما بعضی از کارشناسان تراکتورسازی را مدعی قهرمانی می دانند.

تراکتور تیم خوبی است اما اگر از من پرسیدید، می گویم پرسپولیس قهرمان است. ضمن اینکه خود من فوتبال نفت را خیلی پسندیدم.

-به رغم اینکه دیروز 3 گل از پرسپولیس خورد؟

بله. این تیم گل اول را بد خورد و روحیه اش به هم ریخت اما تیم خیلی خوبی است و حالا هم سوم جدول است. من خودم به شخصه تیم نفت را تیم خیلی خوبی می دانم.

 

حامد وفایی

۳ ۳  
آی اسپورت
2016-10-16 15:18:00
نظر دهید

۳ نظر
برزو
يكشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۵، ۱۵:۳۶
اصن واسه چي بايد واسه اين آقا sms بياد اخبار استقلال؟
۲ ۱
آرش
دوشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۵، ۱۰:۲۳
حال شما خوبه؟
این یک سرویس رایج خبریه
فرهاد
يكشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۵، ۱۷:۱۶
كاشكى ، جناب اقاى برانكو - با توجه به داشته هاى فعلى - به پيشنهاد كارشناسان مبنى بر انتقال انصارى به پست اصلى خويش در دفاع چپ ، استقرار ماهينى در پست قبلاً به خوبى امتحان پس داده در دفاع ميانى و حضور رضاييان بعنوان مدافع پيستون راست عنايت و توجهى بكنه.. ترديد نكنيد در اينصورت نه فقط دفاع پرسپوليس از تيم ملى هم قوى تر خواهد بود بلكه تيم در فاز تهاجمى و برخوردارى از امواج متوالى حمله از هردو جناح و افزايش گل هاى زده به شكل معنادارى پيشرفت خواهد نمود..جناب برانكو با توجه به حضور همزمان پرسپوليس در ليگ قهرمانان اسيا لطفاً پيشنهاد فوق را بررسى فرماييد. اينجانب بعنوان هوادار شك ندارم تيم " رويايى " خواهد شد.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر