فهرست
کی روش: ما رقیب آرژانتینیم برزیلی ها پشت ماباشند / می خواهیم مردم ایران را خوشحال کنیم
کی روش: ما رقیب آرژانتینیم برزیلی ها پشت ماباشند / می خواهیم مردم ایران را خوشحال کنیم

کی روش: ما رقیب آرژانتینیم برزیلی ها پشت ماباشند / می خواهیم مردم ایران را خوشحال کنیم

آی اسپورت - سرمربی تیم ملی ایران بعد از اولین تمرین تیمش در برزیل از امکانات باشگاه کورینیتانس ابراز رضایت کرد . کی روش بعد از یک ساعت تمرین و صحبت با بازیکنان تیم ملی ایران ، با چندخبرنگار به گپ و گفت پرداخت .
او با توجه به اینکه زبان اولش پرتغالی است ، محبوب خبرنگارهای برزیلی شده است ،پس عجیب نیست که خیلی زود کار به شوخی و صحبت درباره آرژانتین برسد و تیمی که کی روش امید زیادی برای بازی مقابل آن ندارد اما به ما می گوید مردم را برای تشویق تیم ایران تهییج کنیم چراکه به هرحال ایران رقیب رقیب شماست!
تیم ملی ایران تمریناتش را در مجموعه ورزشی باشگاه کورینتیانس انجام می دهد و کارلوس کی روش از امکانات تمرینی این باشگاه بسیار راضی است: از مسئولان کورینتیانس به خاطر امکاناتی که در اختیار ما قرار دادند تشکر می کنم. امکانات این باشگاه عالی است.
او می گوید : امیدواریم برزیلی ها به حمایتشان از ما در جریان بازیها ادامه دهند و تماشاگران برزیلی شاگردان مرا تشویق کنند .البته می خواهیم ابتدا نیجریه را به دردسر بیندازیم و بعد از آن سراغ سایر جریفانمان می رویم چرا که هدف ما نشان دادن بزرگی ایران است و می خواهیم مردم ایران را خوشحال کنیم.
آخرین بازی دوستانه تیم ملی قبل از شروع رقابتهای جام جهانی، یکشنبه مقابل ترینیداد و توباگو برگزار خواهد شد و کی روش می خواهد برای آخرین بار قبل از جام جهانی، بازیکنانش را در یک دیدار تدارکاتی تست کند.
نتایج سه بازی تدارکاتی اخیر تیم ملی چندان دلگرم کننده نبوده و این تیم در اردوی اتریش به سه تساوی رسید و قطعا پیروزی مقابل ترینیداد می تواند باعث بالا رفتن روحیه شاگردان کی روش شود.
سرمربی تیم ملی ایرن درپاسخ به این سئوال ها می گوید : ما زمان بیشتری برای تمرین با بازیکنانی که در لیگ ایران بازی می کنند، داشتیم. تعدادی از آنها تجربه بین المللی کمی دارند و همانطور که می دانید، نتیجه گیری در جام جهانی به کیفیت و تجربه بازیکنان بستگی دارد. برای ما نتیجه گیری در بازیهای تدارکاتی به اندازه خود جام جهانی اهمیت ندارد کمااینکه ما در بازی مقابل ترینیداد می خواهیم نقشه ها و تاکتیکهایمان برای بازی با نیجریه را آزمایش کنیم.
آخرین سئوال ما از کی روش درباره نتیجه بازی آرژانتین است که او با لبخند به ما می گوید : حرفی در این باره ندارم .

     
آی اسپورت
2014-06-05 12:30:23
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر