فهرست
گزارش ویژه : گارد ویژه مامورمحافظت از شاهزادگان پارسی / سائوپائولو را برای ایران بستند!
گزارش ویژه : گارد ویژه مامورمحافظت از شاهزادگان پارسی / سائوپائولو را برای ایران بستند!

گزارش ویژه : گارد ویژه مامورمحافظت از شاهزادگان پارسی / سائوپائولو را برای ایران بستند!

آی اسپورت - آی اسپورت - میزبان رقابت های جام جهانی 2014، تلاش می کند تا امنیت تیم های حاضر در کمپ های تمرینی را به بهترین شکل ممکن تضمین کند.

 چند سال است که برزیلی ها برنامه ریزی و آموزش های لازم در جهت تامین امنیت تیم های مهمان در این کشور را با هزینه های گزاف پشت سر گذاشته اند و پس از حواشی ریز و درشت جام کنفدراسیون ها در این زمینه، سعی کرده اند به صورت تمام و کمال از مهمان های شان مراقبت کنند.

از هنگام ورود تیم ملی به سائوپائولو، تیم ویژه ای مامور حفاظت از کی روش و شاگردانش شده است. آنها در فرودگاه اجازه نمی دادند هیچ کسی جز مقامات مسئول، به تیم ایران نزدیک شود. این نحوه حفاظت در هتل محل اقامت و محل تمرین تیم ملی هم وجود دارد.

خوب است بدانید   خبرنگارانبه هیچ وجه  اجازه ورود به محل اقامت تیم ملی را ندارند. در محل تمرین، هم به جز ماموران پلیس، نیروهای ارتش هم وظیفه حفاظت از تیم ایران را بر عهده دارند و خبرنگاران تا زمانی که ای دی  کارت مخصوص مسابقات جام جهانی را به ماموران نشان ندهند، اجازه حضور در محل تمرین را ندارند.

این درحالیست که پلیس ها هم  با چند موتورسیکلت و خودرو در مفاصل مختلف اتوبوس تیم ملی را اسکورت می کنند و اسلحه به دست بیرون زمین تمرین می ایستند تا مبادا کسی به شاهزاده های ایرانی چپ نگاه کند!

دیروز پلیس بزیل با خلوت کردن مسیر حرکت اتوبوس تیم ملی و ایجاد ترافیک در مسیرهای مقابل نشان داد در این زمینه ب هیچ کس شوخی ندارد . 

  ۴  
آی اسپورت
2014-06-05 12:56:11
نظر دهید

۴ نظر
-
پنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۳، ۱۳:۰۱
اگه میخوایید دلیل این همه اسکورت و ... بدونید فیلم " Elite squad" رو تماشا کنید !!!!!
امیرحسین
پنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۳، ۱۳:۰۸
پرجم ایران چرا اون بالای اتوبوس برعکسه؟؟؟ واسه هلیکوپترا و هواپیماها؟ یا اشتباه زدن؟؟!
لنگی پاره پاره
پنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۳، ۱۳:۱۰
بابا مگه جنگه..
-
پنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۳، ۱۴:۱۴
انقدر از این الفاظ پر ظمظراق استفاده نکنید. شاهزادگان پارسی... با خودمون تعارف نکنیم. ما یه تیم ضعیف هستیم تو جام جهانی. شاید ضعیف ترین تیم... همین تعارف هاست که باعث شده پیشرفت نکنیم.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر