فهرست
کریمی: صبا مثل زندان می ماند/از طرف استقلال و پرسپولیس با من صحبت شده/صبا رضایت نامه بدهد دو روزه تیمم را مشخص می کنم
کریمی: صبا مثل زندان می ماند/از طرف استقلال و پرسپولیس با من صحبت شده/صبا رضایت نامه بدهد دو روزه تیمم را مشخص می کنم

کریمی: صبا مثل زندان می ماند/از طرف استقلال و پرسپولیس با من صحبت شده/صبا رضایت نامه بدهد دو روزه تیمم را مشخص می کنم

آی اسپورت- چند روز پیش فرید بهزادی کریمی، مهاجم فصل گذشته صبای قم در گفت و گویی اظهار کرده بود به خاطر قراردادی که با باشگاه صبا دارد، مجبور است یکسال دیگر در این تیم بازی کند و مشکلی از  این بابت ندارد؛ اما این بار صحبت های متفاوتی انجام داد.

کریمی درخصوص وضعیت فصل آینده اش در صبا به \"آی اسپورت\" گفت: ماندنم بستگی به باشگاه دارد، اما خودم دوست دارم رضایت نامه ام را بگیرم و در یک تیم دیگر بازی کنم.

وی علت عدم علاقه اش برای حضور در صبا را مشخص نبودن وضعیت تیم دانست و ابراز کرد: تمرینات در حال آغاز شدن است و ما هنوز 63 درصد از قرارداد فصل قبل خود را طلبکاریم؛ هیچ خبری از پول نیست و مسئولان صبا تماسی نمی گیرند تکلیف ما را مشخص کنند؛ با این شرایط دوست دارم به تیم دیگری بروم.

بازیکن صبای قم ادامه داد: همیشه وضعیت مالی باشگاه و حتی خود تیم مبهم بوده است و از همه نظر امکانات ضعیفی در باشگاه وجود داشت.

فرید کریمی افزود: سال گذشته که در تهران تمرین می کردیم، با اینکه من یک بازیکن شهرستانی بودم ولی تمامی خرج و مخارج اجاره خانه و دیگر چیزها به عهده خودم بود؛ تاریخ چک من از دهم آذر ماه سال گذشته است و هنوز خبری از پرداخت آن نشده است؛ با این وضعیت چطور می توانم در صبا بمانم؟

وی با بیان اینکه هنوز تیم فصل آینده ام را انتخاب نکرده ام اذعان داشت: پیشنهادات زیادی دارم ولی تنها دغدغه ای که دارم رهایی از مشکلات مالی است تا بتوانم از صبا به تیم دیگری بروم و پولی بگیرم که زندگی ام را بچرخانَم.

مهاجم اصفهانی صبای قم درخصوص شایعاتی مبنی بر پیوستن وی به یکی از تیم های شهرش، عنوان کرد: پیشنهاداتی از تیم های اصفهانی داشتم ولی مقصدم این تیم ها نیستند؛ هر وقت رضایت نامه ام را بدهند پیشنهادات را بررسی کرده، شرایط خود و تیم ها را می سنجم و تیم فصل آینده ام را انتخاب می کنم.

 کریمی در رابطه با اینکه پیشنهادی از استقلال یا پرسپولیس داشته است، ابراز کرد: صحبت هایی انجام شد، ولی چون رضایت نامه نداشتم قطعی نشد و مطمئن باشید اگر بازیکن آزاد بودم یا رضایت نامه داشتم، پیشنهاداتم می آمد؛ صبا عین زندان است و رضایت نامه نمی دهند.

وی در پاسخ به سوالی درمورد اینکه اگر باشگاه صبا رضایت نامه شما را بدهد، چند روزه تیم جدید خود را معرفی می کنید، خاطر نشان کرد: تکلیفم معلوم است و اگر رضایت نامه بدهند، ظرف دو روز تیم جدیدم را معرفی می کنم.

مهاجم صبا یادآور شد: دو سالی که در صبا حضور داشتم، وضعیت مالی و امکانات باشگاه در حد تیم لیگ یکی هم نبود؛ همیشه اینطور بود که برای تمرین کردن سرگردان زمین بودیم  و هررزو در یک جا تمرین می کردیم.

کریمی اضافه کرد: فراهم کردن امکانات در قم بستگی به مسئولین این استان دارد و اگر قصد این کار را دارند، باید شرایط انتقال را فراهم کنند و اگر همینطور تیم را به قم ببرند، مطمئن باشید صبا هم مثل پاس و پیکان به لیگ یک سقوط می کند.

     
آی اسپورت
2014-06-05 12:59:41
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر