فهرست
روزنامه‌های امروز اسپانیا؛ خرید‌های احتمالی رئال و بارسا
روزنامه‌های امروز اسپانیا؛ خرید‌های احتمالی رئال و بارسا

روزنامه‌های امروز اسپانیا؛ خرید‌های احتمالی رئال و بارسا

آی اسپورت- روزنامه‌های امروز اسپانیا،به نقل و انتقالات دو تیم رئال و بارسا پرداخته‌اند. روزنامه‌های مادریدی، پیشنهادات رئال و روزنامه‌های کاتالان،از لیست بارسا صحبت کرده‌اند.

روزنامه ی مارکا چاپ مادرید با تیتر \"90 میلیون\" به پیشنهاد احتمالی رئال برای لوییس سوارس اشاره دارد


روزنامه ی آ.اس چاپ مادرید با تیتر \"اروپا خواهان به خدمت گرفتن موراتا \" به تعدد پیشنهادات برای مهاجم رئال مادرید اشاره دارد.

روزنامه ی موندو دیپورتیوو با تیتر \"رویس و مولر از آلمان\" به پیشنهاد بارسا برای به خدمت گرفتن این دو بازیکن آلمانی اشاره دارد

روزنامه ی اسپورت چاپ کاتالونیا با تیتر \"فابرگاس با 33 میلیون منتقل شده\" به صحبت‌های درگوشی پیکه با دلبوسکه اشاره دارد. روز گذشته در کنفرانس خبری، پیکه که متوجه روشن بودن میکروفون ها نبود، در گوشی به دل بوسکه گفت که فابرگاس به تیم دیگری منتقل شده است.
  ۲  
آی اسپورت
2014-06-05 13:16:45
نظر دهید
۲ نظر
-
پنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۳، ۱۴:۰۷
رویس..مولر..لوییس گوستاوو..رامیرز...کمپانی..سابالتا...آگوئرو...یایا توره...سوارز..لسکات...اسپلیکوئتا رو باید بارسا بخره...حدودا 450 میلیون یورو باید هزینه کنند...که بافروش سانچز....فابرگاس..آلوز...سانگ..ماسکرانو...ادریانو...میشه 150 میلیون یورو دراورد که فقط باعث میشه باشگاه 300 میلیون از جیب هزینه کنه..تازه میتونیم ژاوی و اینیستا رو به قیمت خوب بفروشیم..
-
پنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۳، ۱۵:۵۱
با چی حساب کردی اینا رو عمو جووون
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر