فهرست
تیم ایران رکورد شکست / کی روش با یک امضا تاریخی شد
تیم ایران رکورد شکست / کی روش با یک امضا تاریخی شد

تیم ایران رکورد شکست / کی روش با یک امضا تاریخی شد

آی اسپورت-  اولین کار مهم بازیکنان تیم ملی ایران در برزیل ، شرکت در جلسه ای بود با حضور نماینده فیفا . یک کلاس توجیهی  جالب که بازیکنان با برخی استانداردها و نکات جدید در این رقابتها آشنا شندند .

* در ابتدای این جلسه بازیکنان تیم ملی برگه هایی را که فیفا در نظر گرفته بود امضا کردند و شماره خود را زیر هر امضا نوشتند .این شماره  ، هویت بازیکنان مشارکت کننده در جام جهانی از دید فیفاست .

* پس از امضای برگه ها، بازیکنان موظف به امضای دو پیراهن سفید و قرمز تیم ملی ایران و توپ جام جهانی شدند . همه بازیکنان این کار را انجام داده و نماینده فیفا با دقت خاصی تعداد امضاها را چک کرد و پس اینکه متوجه شد تعداد بازیکنان تیم ملی 24 بوده علت را جویا شد و پس از توضیحات ارائه شده، موافقت خود را برای تکمیل و امضای بیست و چهارم ایران اعلام کرد. ایران که محمدرضا خانزاده را با خود به برزیل برده ، تنها تیمی است که پیراهن اش 24 امضا دارد .

*اما چرا کی روش این پیراهن را امضا نکرد ؟ داستان دارد .  فیفا یک توپ را فقط برای امضای سرمربیان تیم های ملی  جام جهانی در نظر گرفته و کی روش این توپ را امضا کرد.تا امضایش کنار همه بزرگان جهان ،از اسکولاری تا یواخیم لو و دل بوسکه و بقیه روی توپ نقش ببندد و برای همیشه در تاریخ بماند . 
*  کاپیتان های تیم های حاضر در مسابقات باید بازو بندهای در نظر گرفته شده که به رنگهای زرد و آبی بود را امضا کنند که جواد نکونام کلیه بازوبندها را امضا کرد.جواد این دو رنگ بازوبند را با پیراهنش در 3 بازی مقدماتی ست می کند . 
* مهمترین موضوع جلسه ،سبک جدید دست دادن که موسوم به دست صلح بود . نماینده فیفا با اسلاید و فیلم در این باره  توضیحاتی ارائه کرد و از بازیکنان خواستند تا در شروع بازی از این مدل دست دادن استفاده کنند . و کاپیتان های تیم ها هم به همین روش با یکدیگر دست بدهند.


\"\"

\"\"

\"\"

\"\"

\"\"

\"\"

\"\"

\"\"

\"\"

\"\"

\"\"

\"\"

\"\"

\"\"

\"\"

\"\"

\"\"

 

  ۷  
آی اسپورت
2014-06-05 14:18:25
نظر دهید
۷ نظر
-
پنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۳، ۱۳:۴۱
همه امضا ها لاتین

اونوقت ادعای وطنم وطنم میکنن
-
پنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۳، ۱۳:۵۶
دژاگه کجاست؟
به امید موفقیت
پنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۳، ۱۳:۵۸
جفت حقیقیا و حاج صفی رو انگار با لگد از خواب بیدار کردن.خواب خوابن.
فوتبالی
پنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۳، ۱۴:۰۵
انگشتر قوچان نژادووووووو:)))) از مشهد خریده.
-
پنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۳، ۱۴:۲۵
سمت چپ قسمت پایین، امضای کیه نوشته ناصرالدین؟
mohsen
پنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۳، ۱۴:۵۲
سوتی دادی... هه هه.. شما که میگفتی بازوبند آبی نیس حالا گفتی ابیه
sina
پنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۳، ۱۵:۰۷
ای اسپورت بجای این اخبار اون عکسی که کاپیتان خیالی تیم ملی ... نام تو اینستاگرامش گذاشترو بذار. ای کاش کیروش علی دایی رو میبرد اونجا تو زمین راه میرفت ولی افتخار میکردیم کاپیتان تیم ملیمون غیرت داره. نالایق ترین کاپیتان تیم ملیه این جواده چوات
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر