فهرست

گزارش روز: شکایت از نیمار، این بار در برزیل

آی اسپورت- مشکلات قانونی نیمار تنها به اسپانیا ختم نمی‌شود. در برزیل نیز قانون بر علیه او، پدرش، بارسلونا و سانتوس است.

شرکت DIS، که 40 % مالکیت نیمار را در زمان حضورش در سانتوس در اختیار داشت،پیگیری قانونی خود برای قیمت واقعی او را شروع کرده است. این شرکت، معتقد است که آنها کمتر از سهمشان از هزینه ی انتقال نیمار، پول دریافت کرده اند.

البته DIS موانع بزرگی بر سر راه خود می‌بیند. بزرگترین آنها، خود برزیلی ها هستند که نمی‌خواهند ستاره ی آنها در جام جهانی، آزرده خاطر باشد.او ستاره  ی تیم است و امید‌های برزیل، همه بر دوش اوست.

مارکا با گروه DIS تماس گرفته و درباره ی شرایط نیمار سوال کرده و آنها پاسخ داده‌اند: \" بارسلونا و سانتوس قیمتی غیرواقعی به ما ارائه کرده‌اند. بر علیه بارسلونا، سانتوس، نیمار و پدرش شکایت خواهیم کرد.

در حال حاضر تحقیقاتی درباره ی نیمار و پدرش در حال بررسی است و پلیس فدرال برزیل نیز مساله را تحت نظر دارد.

البته انها گفتند که ادامه ی تحقیق و بررسی به بعد از جام جهانی موکول خواهد شد تا صدمه و ضربه ای به تیم ملی برزیل بابت این جریان وارد نشود.

  ۲  
آی اسپورت
2014-06-05 14:19:46
نظر دهید
۲ نظر
رضا خوزستان
پنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۳، ۱۴:۵۰
منبع مارکا دیگه همه چیز مشخص هست احتیاجی به توضیح نداره واقعا ای اسپورت هم یه سایت رئالی کپیف هست که توسط یه عده رئالی کثیف اداره میشه اون از سایت گل که ریدن بهتون امیدوارم اینجا هم فیلتر کنن کثییف های آشغال
راحیل
پنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۳، ۱۶:۱۴
کثیف اونیه که کثافت کاری میکنه،وقتی ریال برای نیمارپیشنهادداد،سانتوز150میلیون یورودرخواست کردکه موردموافقت پرزواقع شد،امامالکین بیمارخواستاردریافت پول به صورت غیرقانونی وذکرآن به صورت غیرواقعی درقراردادبودن که پرزتاکیدداشت این پول رافقط به صورت قانونی پرداخت میکند،بعدازآن هم مالکین بیماررفتن سراغ اهلش،،،،،،،حالامتوجه شدی کثافت کیه؟؟؟؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر