فهرست
فرناندو تورس : فابرگاس همان بازیکنی است که چلسی بدان نیاز دارد / اتلتیکو شایسته باخت در فینال نبود
فرناندو تورس : فابرگاس همان بازیکنی است که چلسی بدان نیاز دارد / اتلتیکو شایسته باخت در فینال نبود

فرناندو تورس : فابرگاس همان بازیکنی است که چلسی بدان نیاز دارد / اتلتیکو شایسته باخت در فینال نبود

آی اسپورت - فرناندو تورس بار دیگر این فرصت را پیدا کرد تا در جام جهانی برای اسپانیا به میدان برود. زننده گل قهرمانی اسپانیا در یورو 2008 که در دو فصل اخیر نمایش های متوسطی در چلسی ارائه داده امروز در آخرین مصاحبه خود چنین گفت :

تعهد تیمی

گذشته ها گذشته است و این زمان حال است که ارزش دارد. در این جام نیز همچون یورو 2008 ، جام جهانی 2010 و یورو 2012 به قصد قهرمانی وارد شده ایم. هیچ چیز تغییری نکرده و میل و انگیزه برای پیروزی در تک تک بازیکنان اسپانیا وجود دارد. هیچ کس نمی تواند به تعهد و اتحاد موجود در این گروه شک کند. این تیم در این 6 سال کارهایی را انجام داده که کسی تصورش را نمی کرد.

دیدگاه بازیکنان

بدیهی است که هیچ بازیکنی با 6 سال پیش خود قابل قیاس نیست. وقتی شما به عنوان مدافع عنوان قهرمانی به یک تورنمنت وارد می شوید ، نگاه شما به مسابقات متفاوت خواهد بود. اما این بدان معنا نیست که قرار است اوضاع برای شما بهتر یا بدتر پیش رود . زندگی همین است و هیچکس نمی تواند همیشه در یک سطح باقی بماند و همیشه تغییرات وجود خواهد داشت.

به یاد لوئیس آراگونس

لوئیس همیشه و در همه حال با ماست. در هر مرحله ای و در هر تمرینی وجود او را حس می کنیم. تقریبا روزی نیست و تمرینی نیست که یادی از او و جملاتش نکنیم. یاد و خاطره او همواره با ما باقی خواهد ماند.

فابرگاس و چلسی

بازیکنان بزرگ همواره به دنبال حضور در بهترین باشگاه ها هستند. سسک را می شناسم او بازیکنی است که تقریبا تجربه حضور در تمامی رقابت های سطح بالا را دارد. زمانی که در آرسنال بازی می کرد نیز جزو بهترین ستاره های لیگ برتر بود. حفظ توپ ،  بازی خوانی و شم گلزنی بالایی دارد.

اگر او همانند زمانی که در آرسنال بازی می کرد ، حس لیدر بودن داشته باشد و به این درک برسد که برای تیمش ارزش دارد بهترین نمایش ها را از او خواهیم دید . او همان بازیکنی است که در حال حاضر چلسی در اختیار ندارد و به آن نیازمند است

 دیه گو کاستا

همه در مورد او صحبت می کنند. دیه گو بازیکن قدرتمندی است . جنگجو و مبارزه طلب. زمانی که اوضاع برای شما به خوبی پیش نمی رود ، می تواند به یاری شما بیاید. سبک بازی او متفاوت با اکثر مهاجمین است و مربی می تواند همیشه روی او حساب کند


اتلتیکو مادرید

فینال لیگ قهرمانان بسیار ظالمانه بود و عدالت رعایت نشد. زمانی که به نظر می رسید همه چیز تمام شده است ، باز همان حادثه 40 سال پیش مقابل بایرن تکرار شد.اتلتیکو شایسته چنان باختی در فینال نبود. عدالت فوتبال در مورد این تیم رعایت نشد. تقریبا در اکثر مواقع اینگونه بوده است.

     
آی اسپورت
2014-06-05 15:38:24
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر