فهرست
تراکتور 0-1 آلومینیوم؛ تیم رسول می‌تازد
تراکتور 0-1 آلومینیوم؛ تیم رسول می‌تازد

تراکتور 0-1 آلومینیوم؛ تیم رسول می‌تازد

آی اسپورت – تیم های تراکتور و آلومینیوم اراک در چارچوب هفته سیزدهم لیگ برتر به مصاف هم رفتند. دو تیم که هفته گذشته بردهای ارزشمندی مقابل گل گهر و پرسپولیس کسب کرده بودند به دنبال تداوم روند خوب خود بودند. در پایان بازی این آلومینیوم بود که به هدف بزرگ خود دست یافت و موفق شد با تک گل امید سینگ از روی نقطه پنالتی، تراکتور را در تبریز شکست داده و با کسب 18 امتیاز تا رده هفتم جدول رده بندی صعود کند.

 

هفته یازدهم لیگ برتر؛ شنبه: 99/11/11 ؛ ساعت 15

ورزشگاه: یادگار امام تبریز/ بدون تماشاگر.

داور: کمیل غلامی؛ رامین بابایی، محمد شاکر

 

ترکیب تراکتور: حبیب فرعباسی، محمدرضا خانزاده، میلاد فخرالدینی، محمد مسلمی‌پور، حمید بوحمدان، احسان حاج‌صفی،  اکبر ایمانی، مسعود شجاعی، مهدی تیکدری، محمد قادری (اوکاشه حمزویی 78) و محمد عباس‌زاده

سرمربی: مسعود شجاعی

 

ترکیب آلومینیوم اراک: حسین پورحمیدی،امیرمحمد هوشمند،شاهین توکلی،اسماعیل شریفات، پوریا آریاکیا، رامتین سلیمان‌زاده، مصطفی احمدی، سید مهدی حسینی، میثم آقایی (امیر نوری 81)، امید سینگ (جابر انصاری 67) و حامد پاکدل (سعید باقرپسند 71) 

سرمربی: رسول خطیبی

 

اخطار: محمدرضا خانزاده میلاد فخرالدینی، مهدی تیکدری و حمید بوحمدان از تراکتور، امید سینگ، حامد پاکدل و شاهین توکلی از آلومینیوم

 

شرح گل:

تراکتور 0-1 آلومینیوم (امید سینگ 42): امید سینگ از روی نقطه پنالتی با یک ضربه محکم و غیر قابل مهار دروازه فرعباسی را باز کرد.

 

دقایق حساس:

دقیقه 5: ضربه قیچی برگردان عباس زاده در داخل محوطه جریمه با برخورد به تیر دروازه، اولین موقعیت را روی دروازه آلومینیوم ایجاد کرد.

دقیقه 26: شوت مسعود شجاعی از پشت محوطه جریمه با برخورد به مدافعان حریف راهی کرنر شد.

دقیقه 33: ارسال مسعود شجاعی از روی ضربه ایستگاهی را محمدرضا عباس زاده با ضربه سر روانه دروازه حریف کرد که این ضربه بازهم به تیرک دروازه خورد.

دقیقه 39: خطای فرعباسی روی هوشمند در داخل محوطه جریمه را داور پنالتی اعلام کرد.

دقیقه 74: شوت سرکش میلاد فخرالدینی از پشت محوطه جریمه بعد از عبور از دروازه بان آلومینیوم که جلو آمده بود، توسط مدافعان آلومینیوم مهار شد.

دقیقه 75: ارسال کرنر حاج صفی و ضربه سر اکبر ایمانی روی این ارسال می رفت تراکتور را به گل تساوی برساند اما ضربه هافبک سرخ پوشان به بیرون رفت..

دقیقه 77: احسان حاج صفی روی یک ارسال بلند به سمت محوطه جریمه، با کنترلی مناسب خود را در موقعیت گل قرار داد که ضربه او را در حالت تک به تک پورحمیدی مهار کرد.

دقیقه 87: بعد از مهار ناقص پورحمیدی روی یک شوت از پشت محوطه جریمه، توپ مقابل حمزویی قرار گرفت و این بازیکن که فقط دروازه بان آلومینیوم را پیش روی خود داشت، با یک شوت عجیب روی ریباند، توپ را به بالای دروازه حریف روانه کرد.

 

در حاشیه:

* پیش از آغاز بازی، تصویر مرحوم مهرداد میناوند که توسط باشگاه تراکتور تهیه شده بود، در مراسم آغازین بازی به نمایش درآمد. همچنین یک دقیقه سکوت و قرائت فاتحه برای شادی روح این مرحوم صورت گرفت. 

 

 

     
آی اسپورت
2021-01-30 16:45:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر