فهرست
از سود با کی‌روش تا سقوط با ویلموتسِ پرهزینه!
از سود با کی‌روش تا سقوط با ویلموتسِ پرهزینه!

از سود با کی‌روش تا سقوط با ویلموتسِ پرهزینه!

آی اسپورت - افشاگری نماینده مجلس ما را به یاد حرف‌های آقایان خیابانی و مایلی‌کهن انداخت که به شدت دغدغه پول زیادی را که به کی‌روش می‌دادیم، داشتند. خیابانی بغض می‌کرد، مایلی‌کهن افشاگری می‌کرد و زدن کی‌روش مخصوصا این اواخر بسیار مد بود. تقریبا هر کسی در خانه‌اش هم که شده در مورد کی‌روش حرف می‌زد و بدون اطلاعات او را نقد می‌کرد. البته نقد فنی که نبود یا اگر بود به شوخی می‌مانست اما نقد مالی و اخلاقی تا دلتان بخواهد بود و دست به دست می‌شد.

از سود چند میلیون دلاری از کی‌روش تا سقوط با ویلموتس

امروز نماینده مجلس حرف زده است، او گفته کی‌روش ۱.۳ میلیون دلار در سال اول می‌گرفت، در سال آخر که دو جام جهانی را در کارنامه‌اش با ایران داشت ۱.۸ میلیون دلار می‌گرفت. ویلموتس اما سه میلیون یورو در سال می‌گیرد و دو میلیون یورو حق فسخ دارد! اگر حرف نماینده درست باشد، واقعا ماجرا عجیب است مخصوصا اینکه با کی‌روش «دو تا ۳.۵ میلیون فرانک سوئیس، حداقل ۴ میلیون دلار بابت بازی بازیکنان‌مان در جام جهانی  و بیش از ده لژیونر ارز آور به اروپا و امارات و قطر و چین» داشتیم که چند برابر هزینه‌کردِ ما برای کی‌روش بود و حالا در مرحله انتخابی جام جهانی هم گیر کرده‌ایم. آن روزها دعوای ما با کی‌روش این بود که چرا به مرحله دوم و سوم جام جهانی صعود نکرده‌ایم و حالا در مرحله انتخابیِ مقدماتی جام جهانی در آستانه حذف هستیم.

مویه‌کن‌ها امروز کجایند؟

با این حال گریه خیابانی که در تلویزیون در مورد اهانت کی‌روش حرف می‌زد را به یاد داریم. حتی برنامه‌هایی که در مورد هزینه‌های کی‌روش اعلام می‌شد را هم به یاد داریم. نقدهای حاجی مایلی در مورد گرانی کی‌روش و از بالا به پایین نگاه کردن او را هم به یاد داریم. انگار باید کی‌روش را می آوردیم و ما به او می‌گفتیم چه کند! حالا ویلموتس آیا ارزان است؟ آیا اینکه ما به او می‌گوییم چه کند برای فوتبال ایران ارمغانی داشته است. اگر قرار باشد ما امثال کی‌روش را بیاوریم و ما به او بگوییم چه کند که دیگر چه نیازی به کی‌روش بود؟ یک مربی معمولی را سرمربی کنیم و خودمان بگوییم چه کند دیگر، چرا خودآزاری می‌کنیم؟ راستی حالا کسی نگران پول‌هایی که به ویلموتس باید بدهیم نیست؟ حالا کسی نگران بی‌احترامی ویلموتس به نیمکت ایران و گروکشی قبل از بازی با عراق نیست؟

 

۱۲۸ ۴  
آی اسپورت
2019-12-04 21:49:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
Dr Reza
چهارشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۸، ۲۳:۳۳
جالبه پارسال می گفتند چرا در جام جهانی از گروهی که قهرمان جهان و اروپا و آفریقا بودند صعود نکردیم (و تنها چهار امتیاز گرفتیم)
امسال نظاره گر این هستیم که بین کامبوج و هنگ کنگ و بحرین و عراق می توانیم به مرحله مقدماتی جام جهانی در آسیا صعود کنیم؟
ظنز تلخی است، سرشار از حقیقت
۹
Asqar
پنجشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۸، ۱۰:۲۱
خیانت خیابانی و شهاب قاسمی فراموش نخواهد شد
Kean
پنجشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۸، ۱۲:۵۹
و سقوط بیشتر تا قعر با برانکو که با پرستاره ترین تیم تاریخ ایران آنگولا رو هم نتونست ببره
۷
شل کن کیسه جان
شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۸، ۰۴:۰۸
و از زیر برانکو بودن لذت ببر:))))
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر