فهرست
رسمی: کوئنترائو تا 2019 با رئال تمدید کرد
رسمی: کوئنترائو تا 2019 با رئال تمدید کرد

رسمی: کوئنترائو تا 2019 با رئال تمدید کرد

آی اسپورت-باشگاه رئال مادرید پس از دستیابی به توافق با فابیو کوئنترائو،دفاع چپ پرتغالی شان، قرارداد او را تا سال 2019 تمدید کرد.

فابیو کوئنترائو در سال 2011 با درخواست مستقیم ژوزه مورینیو با قیمت 30 میلیون یورو از بنفیکا به مادرید پیوسته و با وجود این که رکورد مبلغ پرداختی برای یک دفاع چپ را شکسته بود اما شرایط مساعدی را در ابتدای فصل نداشت و حتی اوایل فصل زمزمه های جدی مبنی بر انتقال قرضی این ستاره پرتغالی به منچستر یونایتد شنیده می شد.

کوئنترائو در دوران چهار ساله حضور خود در رئال مادرید دوران پرفراز و نشیبی را به علت وجود مصدومیت ها و وجود رقیب سرسختی همچون مارسلو سپری کرده بود، با این وجود عملکرد مطمئن او در دیدارهای بزرگ مخصوصا، ال کلاسیکو ها باعث محبوبیت بالای او بین هواداران لوس بلانکوس شده است.

پیش از این شایعات زیادی مبنی بر ترک کردن مادرید توسط این بازیکن در انتهای فصل شنیده می شد و از گزینه های همچون آلبرتو مورنو و سیکیرا به عنوان جانشین این ستاره نام برده می شد اما عملکرد مطمئن و خوب او در نیم فصل دوم و در دوران مصدومیت مارسلو سبب جلب شدن نظر کارلتو به او واصرار مربی پرتغالی برای این تمدید قرارداد شده است.

     
آی اسپورت
2014-06-05 16:45:20
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر