فهرست

یوونتوس، آرسنال و منچستر به دنبال موراتا

آی اسپورت - رئال مادرید قصد دارد همان فرمولی که باعث شد دنیل کارواخال به برنابئو بازگردد را در مسئله ی موراتا هم استفاده کند. آن ها کارواخال را با 5 میلیون یورو به لورکوزن فروختند اما با توجه به بند بازخرید، توانستند فصل بعد او را با مبلغ 6.5 میلیون یورو به برنابئو بازگردانند.

آلوارو موراتا مهاجم رئال تنها 950 دقیقه در فصل گذشته برای تیمش به میدان رفته است و از این حیث تنها بالاتر از کاسیمیرو و دروازه بان سوم تیم قرار گرفته است. رئال حاضر به فروش این استعداد خود تنها به شرط گنجاندن بند باز خرید در قرار داد وی است اما موراتا قصد دارد هر چه زودتر با فلورنتینو پرس در این رابطه ملاقات کند.

موراتا از 15 سالگی در رئال مادرید عضویت داشته است و تا سال 2015 نیز با این باشگاه قرار دارد. او می تواند ژانویه ی سال بعد تیم را به راحتی ترک کند.

با این حال پرس ارزش موراتا را دست کم 30 میلیون یورو اعلام کرده در حالی که یوونتوس تنها 15 میلیون برای این انتقال پیشنهاد داده است.

اما گاتزتا دلا اسپورت به تازگی گزارش داده است که مواتا با مسئولان یووه به توافقات شخصی دست یافته و تنها موافقت مسئولان رئال مادرید باقی مانده است. بند باز خرید نیز یکی از مهم ترین چالش ها در راه رسیده به توافق با رئال مادرید است.

منچستر یونایتد و آرسنال نیز وضعیت موراتا را زیر نظر گرفته اند اما همچنان یوونتوس نزدیک ترین باشگاه به وی محسوب می شود، البته اگر مسئله ی بند \" بازخرید\" در قرار داد وی حل شود. 

  ۱  
آی اسپورت
2014-06-05 16:54:30
نظر دهید
۱ نظر
علی رضا (United Kingdom)
پنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۳، ۱۷:۲۶
ما نمیخوایمش. بازیکن درپیتتون پیشکش خود ریالی ها.
همیشه ریال از منچستر بازیکن میگیره و دستش مثل گداها درازه. منچستر عمرا از ریال بازیکن بگیره
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر