فهرست
نیمیم برزیلی، نیمیم عراقانه
نیمیم برزیلی، نیمیم عراقانه

نیمیم برزیلی، نیمیم عراقانه

آی‌اسپورت- ائتلاف برزیل و عراق در آبادان؛ این ماحصل بردهای صنعت‌نفتی‌ها در این فصل لیگ‌برتر است. هر چند آبادانی‌‌ها بازیکنان شایسته‌ای مثل طالب ریکانی، حسین بغلانی و میلاد جهانی هم دارند، اما جایگاه ششم صنعت‌نفت آبادان در این فصل مدیون ستاره‌های برزیلی و بازیکن عراقی‌اش است. تقریبا در تمام مسابقاتی که صنعت‌نفت آبادان در لیگ‌برتر از آن‌ها امتیاز کامل گرفته، لوسیانو پریرا، آگوستو سزار و جاسم کرار گلزنی کرده‌اند. هر وقت هم این سه‌نفر در گلزنی به مشکل خورده‌اند، هیچ‌کس دیگری نتوانسته ناجی صنعت نفت آبادان باشد.

آبادانی‌ها در هفته اول با گل کرار جاسم استقلال را شکست دادند. هفته سوم با 2گل‌ آگوستو سزار و پریرا، پارس‌جنوبی را بردند. در هفته نهم با تک‌گل کرار نفت تهران را پشت سر گذاشتند. سیاه‌جامگان را با تک‌گل لوسیانو پریرا و سپاهان را با دوگل جاسم کرار بردند و تازه ردپای اولین بازیکن ایرانی در بردهای صنعت‌نفت در هفته پانزدهم خودش را نشان داد که با تک‌گل حسین بغلانی، از سد استقلال خوزستان گذشتند.

با پایان گرفتن دیدار امشب برابر سایپا، هنوز هم مشکلات مالی نفتی‌ها حل نشده باقی مانده است، اما احتمالا یکی از خوشبختی‌های فراز کمالوند در دیدار امروز برابر سایپا، مشارکت بازیکنان ایرانی در برد پرگل آبادانی‌ها بود. گلزنی میلاد جهانی و طالب ریکانی، کمی از سایه برزیلی‌ها و جاسم کرار در بردهای نفت آبادان کم کرد؛ هر چند لوسیانو پریرا در این دیدار هم با یک گل و یک پاس‌گل ستاره زمین بود تا خارجی‌های آبادان ثابت کنند تا اطلاع‌ثانوی همه‌کاره تنها نماینده آبادان در لیگ‌برتر هستند.

۱    
آی اسپورت
2017-12-29 20:58:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر