فهرست
عکس‌نوشت: برخورد برانکو با مسلمان/ معجزه خنده
عکس‌نوشت: برخورد برانکو با مسلمان/ معجزه خنده

عکس‌نوشت: برخورد برانکو با مسلمان/ معجزه خنده

آی اسپورت- نمایش پرسپولیس بدون ستاره‌های اصلی در این فصل، قدرت برخورد برانکو با بازیکنانش را بالا برده.  فصل پگذشته پس از کنار گذاشتن رامین رضاییان از پرسپولیس، به نظر می‌رسید آن‌ها در بازی‌های بزرگ دچار مشکل شوند اما صادق محرمی به خوبی سمت راست تیمش را پر کرد و نمایش درخشانی داشت. رفتن سروش رفیعی، با بازگشت امیری به خط هافبک جبران شد و حتی محرومیت طارمی هم با درخشش علیپور نتوانست روی نتایج پرسپولیس تاثیر بگذارد. برانکو در همین شرایط، پس از اعتراض مسلمان به تعویض در بازی برگشت با الهلال، با وجود نمایش فوق العاده در بازی قبل مقابل استقلال خوزستان او را نیمکت نشین کرد و به بشار رسن در ترکیب اصلی بازی داد.

پرسپولیس در سه بازی با نیمکت نشینی مسلمان، سه برد مقابل نفت تهران، استقلال و سایپا بدست آورد و جانشینش در هر سه مسابقه نمایش خوبی داشت. در نهایت هم مصدومیت رسن، مسلمان را به ترکیب اصلی برگرداند اما چهره جدید مسلمان در زمان تعویض، موفقیت برخورد برانکو با او را نشان می‌دهد.

مسلمان در بازی‌های اخیر، به جای اعتراض با لبخند و روحیه دادن به بازیکن جانشین از زمین خارج می‌شود و این بازی با وجود ارسال پاس گل اول تیمش، زمانی که قرار بود از زمین خارج شود در تمام مدت لبخند زد و زمان خروج هم به امیری روحیه داد و هم با برانکو خوش و بش کرد. رقابت برای بازی در ترکیب اصلی پرسپولیس و نتایج تیم بدون ستاره‌های اصلی، به نفع برانکو تمام شده و برخوردهای قاطع، مسلمان را تبدیل به خوش برخوردترین بازیکن ایران در زمان تعویض کرده است.

۴۳ ۶  
آی اسپورت
2017-12-29 18:41:00
نظر دهید

۶ نظر
پدرام
جمعه ۸ دی ۱۳۹۶، ۱۹:۲۸
چرا اسم سایتی که این اراجیف رو برمیدارید نمینویسید

بنویسید مال سایت نود هستش و ظالم کیروشی پور داره این مزخرفات رو مینویسه
یونفس
جمعه ۸ دی ۱۳۹۶، ۱۹:۴۹
چه فایده وقتی تو دلش چیز دیگه میگذره خخخ لامصب من آقای پاس گلم
۲
خری بین
جمعه ۸ دی ۱۳۹۶، ۱۹:۵۱
این عن بی حس نمیتونه با فیلم بازی کردن بگه ادم شده این همون مسلمان چوس اخلاقه و خواهد موند
۳ ۲
+
جمعه ۸ دی ۱۳۹۶، ۲۱:۱۴
کلا تو طویله بزرگ شدی در ضمن عن بی حس دمروی کوچکه که عصب براش نمونده
۵
شلغم شاغول بلعم باعور
جمعه ۸ دی ۱۳۹۶، ۲۱:۲۵
12 کلمه 14 تاش فحشه این فرهنگ فرهیختگی کیسه است حالا آقای سانسورچی این کیسه رو سانسور کن اینجا خونواده نشسته ولی خوب حرفهای این بابا در و گهر باید در مقیاس جهانی ترجمه بشه
۶
فقط پرسپولیس
جمعه ۸ دی ۱۳۹۶، ۲۰:۰۷
دم‌برانکو گرم که هیچوقت تیم و خودش رو فدای مصلحت نمیکنه وتحت هیچ شرایطی اجازه بازیکن سالاری نمیده با این برخوردهای برانکو یاد علی آقا سلطان پروین میوفتم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر