فهرست
گزارش روز: در آخرین ملاقات مسی و تیتو چه گذشت؟
گزارش روز: در آخرین ملاقات مسی و تیتو چه گذشت؟

گزارش روز: در آخرین ملاقات مسی و تیتو چه گذشت؟

آی اسپورت - خبرنگار تلویزیونی شبکه ی tv3 اسپانیا در یک برنامه فاش کرد که لیونل مسی 6 روز قبل از مرگ دلخراش تیتو ویلانووا در خانه ی او مهمان  سرمربی اسبق بارسلونا بوده است.

خوسه پینتو دروازه بان بارسا نیز مسی را در این ملاقات همراهی کرده است. این ملاقات پس از حذف بارسا از لیگ قهرمانان و همچنین شکست در فینال کوپا دل ری مقابل رئال مادرید صورت گرفته است.

سولار بارنت خبرنگار این شبکه ی اسپانیایی در برنامه ی تلویزیونی خود گفت: \" شرایط مسی در آن ملاقات به هیچ وجه خوب نبود و شکست های پیاپی و انتقادات زیادی که از او می شد به شدت او را تحت تاثیر قرار داده بود.\"

مسی در ملاقات با تیتو از تمایلش به رفتن از بارسلونا پرده برداشت اما به گفته ی سولار بارنت با پاسخ جالب تیتو مواجه شد: \" کجا می خواهی بروی؟! پی اس جی؟ کمی جدی تر باش\"

تیتو ویلانووا آن شب تلاش زیادی برای تغییر نظر مسی انجام داد و به گفته ی بارنت صحبت های او 6 روز پیش از مرگش، تاثیر زیادی در تمدید قرار داد لیونل مسی با بارسلونا داشته است.

بارتومئو رئیس باشگاه بارسلونا نیز 1 روز پس از مرگ تیتو در اظهارات جالبی گفت: \" نظرات و پیشنهادات تیتو همیشه برای باشگاه چاره ساز و راه گشا بوده است. او تا آخرین لحظات زندگیش به فکر پیشرفت باشگاه بوده است.\" 

  ۵  
آی اسپورت
2014-06-05 19:48:55
نظر دهید
۵ نظر
شاهین
پنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۳، ۱۸:۲۷
رفته تیتو را دق داده ...
Barça
پنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۳، ۱۹:۰۱
شما نمیخواد اظهار فضل کنی.
فعلا برید آبروریزی لباس صورتی خاله گریس رو جمع کنین.
عادل
پنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۳، ۱۹:۰۶
نمیری شاهین مردم از خنده (((((((:
-
پنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۳، ۲۲:۲۷
عجب آدمایی پستی تو مملکتم وجود دارن
نام و نام خانوادگی:حسین شاکری بوشهری
جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۳، ۰۲:۴۹
روح تیتووتمامی وفاداران به خانه وعهدکه ازسرچشمه نیکی جان می گیرد،به اذن خداشادباد.آمین‎ ‎
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر