فهرست
گزارش روز: چرا سروش به پرسپولیس نمی‌آید؟
گزارش روز: چرا سروش به پرسپولیس نمی‌آید؟

گزارش روز: چرا سروش به پرسپولیس نمی‌آید؟

آی اسپورت- سروش رفیعی از معدود هافبک‌های فوتبال ایران است که از قدرت دریبل‌زنی بالایی برخوردار است و چشم‌نواز بازی می‌کند، به همین دلیل مورد توجه برانکو قرار گرفته. بازیکنی که به گفته یکی از همبازیانش در دوران حضور در فجرسپاسی شیراز طرفدار استقلال تهران و متمایل به رنگ آبی بود اما عکس‌هایی با پیراهن قرمز پرسپولیس از او منتشر شد.  البته خود سروش رفیعی توضیح داد آن عکس با پیراهن قرمز مربوط به دوران حضور در مدرسه فوتبال افشین پیروانی در شیراز بوده است! برانکو این هافبک ملی‌پوش را می‌خواهد اما سروش رفیعی به ۳ دلیل با تراکتورسازی تبریز تمدید می‌کند.
 

۱- سروش نمی‌خواهد از چشم هواداران تراکتور بیفتد!

این درست که دوران خدمت سربازی سروش رفیعی نیم‌فصل به پایان می‌رسد اما این بازیکن نمی‌خواهد با هواداران تراکتورسازی به مشکل بخورد یا از چشم آنها بیفتد. تیم تبریزی صدرنشین لیگ برتر و یکی از مدعیان اصلی قهرمانی است. بدون شک جدایی هافبک تکنیکی و تأثیرگذار قلعه‌نویی، تراکتورسازی را در نیم‌فصل دوم با مشکلات فراوانی روبه‌رو کرده و حتی ممکن است جام را از این تیم بگیرد. آنگاه ناکامی احتمالی بر گردن سروش رفیعی خواهد افتاد. بازیکنی که اگر بخواهد در ایران توپ بزند با توجه به حضور ۳ تیم تبریزی در لیگ برتر باید در طول فصل ۳ مرتبه به این شهر سفر کند. جدایی و رها کردن تراکتورسازی آن هم در نیم‌فصل می‌تواند دردسرهایی برای سروش رفیعی به وجود بیاورد!

 
۲- ترافیک خط میانی پرسپولیس

سروش رفیعی فوتبالیست قابلی است. یک هافبک تکنیکی که به لطف دریبل‌های جادویی‌اش می‌تواند محبوب سکوهای پرسپولیس شود اما تیم برانکو با ترافیک در خط میانی خود روبه‌روست. کمال کامیابی‌نیا، احمد نوراللهی، فرشاد احمدزاده، امید عالیشاه، محسن مسلمان و حتی وحید امیری ملی‌پوش در خط میانی پرسپولیس دیده می‌شوند و تضمینی هم وجود ندارد سروش رفیعی فیکس شود! همین موضوع هافبک سرباز تراکتورسازی را برای پیوستن به پرسپولیس دچار تردید کرده است. فراموش نکنید برانکو اعتقاد فراوانی به محسن مسلمان دارد که یکی، دو فصل است عصای دست اوست و بعید هم به نظر می‌رسد در صورت جذب سروش رفیعی این بازیکن شیرازی را در پست مورد علاقه‌اش پشت فوروارد بازی دهد.
 

۳- مشورت با ساسان انصاری
شنیدیم یکی دیگر از دلایلی که سروش رفیعی را منصرف کرده است مشورت با ساسان انصاری، همشهری و دوست صمیمی‌اش است. ظاهراً ستاره فعلی فولاد خوزستان از تجربه تلخ نیمکت‌نشینی در تیم برانکو حرف زده ولی تلاش نکرده سروش را منصرف کند. انصاری از هواداران پرشور پرسپولیس و بزرگی این تیم صحبت کرده اما از سختی ورود به ترکیب اصلی برانکو گفته است.

 

سروش نیم‌فصل با تراکتور تمدید می‌کند
دوران سربازی سروش رفیعی دی‌ماه (نیم‌فصل) در تبریز به پایان می‌رسد و او می‌تواند از تراکتورسازی جدا شود. با این وجود این هافبک ملی‌پوش هنوز قراردادش را تمدید نکرده و به قول معروف ناز می‌کند! البته باید به سروش رفیعی حق داد؛ بازیکنی که ۲ سال با حقوق ماهانه ۱۵۰ هزار تومانی(!) و به عنوان سرباز در تراکتورسازی توپ زده و حالا حق دارد به دنبال پول بیشتر باشد. تراکتورسازی هم مشکلی با پرداخت پول خوب به بهترین هافبک خود ندارد و گفته می‌شود سروش رفیعی قراردادش را تا پایان فصل با دریافت مبلغ مناسبی تمدید خواهد کرد.

شفقنا

۱۰ ۶  
آی اسپورت
2016-10-12 13:42:00
نظر دهید

۶ نظر
امید
چهارشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۵، ۱۵:۵۲
چرا بازیکنی که از اسارت رها میشه باید فکر کنه که از چشم گروگان گیرها میفته!؟ سروش اول فصل قرار بود بیاد پرسپولیس واسش اضافه خدمت زدند و نگهش داشتند. نیم فصل 100% میاد پرسپولیس. این تخلاتتون هم واسه خودتون نگه دارید. قلعه نوعی هم ازش تشکر کرده و گفته سروش مختاره هر تصمیمی را بگیره فقط زودتر بگه
برزو
پنجشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۵، ۱۴:۴۷
غيرممكنه بياد لنگپوليس. مطمئن باش بختيار تگش ميكنه.
۱
پدر برزو
پنجشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۵، ۲۱:۰۱
کیسه کش بیچاره اینهمه درگیر تیم مایی :))) نیمه دوم جدول چی میگه ؟ خخخخخخخخخ
برزو
جمعه ۲۳ مهر ۱۳۹۵، ۱۳:۴۲
درگير تيم شما؟ به اون چندتا دلقكي كه دورِ هم جمع شدن ميگي تيم؟
Arman
چهارشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۵، ۲۱:۲۸
چرا حرف مفت ميزنين...!!!؟؟
نيم فصل مياد پرسپوليس، خوبشم مياد
۸
بهرام
پنجشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۵، ۱۱:۱۸
با این دیکتاتوری که برانکو تو پرسپولیس راه انداخته کسی جرات نداره بیاد باید نیمکت نشین بشه
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر