فهرست
جیمی کرگر: لمبرت خرید خوبی برای لیورپول خواهد بود
جیمی کرگر: لمبرت خرید خوبی برای لیورپول خواهد بود

جیمی کرگر: لمبرت خرید خوبی برای لیورپول خواهد بود

آی اسپورت - اسطوره ی سابق باشگاه لیورپول اعتقاد دارد ریکی لمبرت خرید موفقی برای لیورپول خواهد بود و می تواند عملکرد خوبی از خود در آنفیلد نشان دهد.

مهاجم اسبق ساوتهمپتون که اکنون خودش را برای حضور در جام جهانی 2014 برزیل آماده می کند به اولین خرید براندان راجرز برای لیورپول تبدیل شده است.

لمبرت که یکی از هواداران پر و پا قرص لیورپول نیز محسوب می شود فصل گذشته برای تیمش موفق شد 13 بار گلزنی کند.

جیمی کرگز که بیش از 500 بازی برای لیورپول انجام داده است پیرامون این بازیکن به وبسایت رسمی باشگاه گفت: \" من فکر می کنم اولین خرید لیورپول، خرید خوبی بوده باشد. لیورپول فصل آینده در لیگ قهرمانان نیز حضور دارد و این به معنی تعداد بازی های بیشتر در سال است. مطمئنا لمبرت می تواند در ترکیب حضور داشته باشد و گل های زیادی به ثمر برساند.\"

کرگر همچنین ابراز امیدواری کرد که همه ی بازیکنان لیورپول در جام جهانی عملکرد خوبی داشته باشند. او حتی برای سوارس که رقیب انگلستان نیز محسوب می شود، آرزوی موفقیت کرد:\"  برای همه حتی لوئیس سوارس آروزی موفقیت می کنم. انگلستان در برابر او کار سختی خواهد داشت.\"

کرگر در رابطه با شانس موفقیت انگلستان در جام جهانی گفت : \"  به نظرم انگلستان از گروه خودش صعود می کند اما در مراحل حدفی باید منتظر ماند و دید چه اتفاقاتی رخ خواهد داد.\"
 

     
آی اسپورت
2014-06-05 21:06:56
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر