فهرست
گزارش روز: احمدی شماره یک تیم ملی در جام جهانی/ قرعه شانس به اسم رحمان در آمد!
گزارش روز: احمدی شماره یک تیم ملی در جام جهانی/ قرعه شانس به اسم رحمان در آمد!

گزارش روز: احمدی شماره یک تیم ملی در جام جهانی/ قرعه شانس به اسم رحمان در آمد!

آی اسپورت- شماره های بازیکنان تیم ملی در جام جهانی مشخص شد و رحمان احمدی شماره یک تیم ایران در این جام خواهد بود.  احمدی که تا یکسال و نیم پیش هیچ امیدی به حضور در چارچوب دروازه ی تیم ملی نداشت و تنها دعوت شدن به اردو هم برایش کافی بود، ناگهان با اشتباه بزرگ رحمتی، شانس در خانه اش را زد و او هم به بهترین نحو ممکن از فرصت به دست آمده استفاده کرد. 
احمدی در ابتدا در دیدار با کویت دو گل ساده را دریافت کرد تا همه چشم امیدشان به داوری باشد، اما داوری برای ایستادن درون دروازه ی ایران تعلل کرد تا سه بازی آخر مقدماتی جام جهانی به رحمان برسد.
خط دفاعی قدرتمند تیم ملی ، اشتباه فاحش داور در دیدار با کره و اخراج نکردن رحمان ، و هم چنین دبل سیو فوق العاده در برابر همین تیم کره باعث شد او دروازه اش را بسته نگه دارد و از بانیان صعود تیم ملی به جام جهانی شود.
با ورود داوری کمی موقعیت دروازه بان سپاهان متزلزل شد، اما دنیل داوری در ایران فوق العاده ضعیف بود تا جایی که صدای اکثر کارشناسان را در آورد. از طرفی عذرخواهی های پشت سر هم رحمتی هم مثمر ثمر واقع نشد و کی روش این بازیکن را هرگز نبخشید.
حال با دادن شماره یک تیم ملی به احمدی تقریبا مشخص می شود که وظیفه ی حراست از دروازه تیم ملی در جام بزرگ بر عهده ی چه کسی است. هر چند استناد به شماره ی پیراهن چندان قابل اتکا نیست، اما از گفته های اطرافیان می توان اینطور برداشت کرد که دروازه بان سپاهان نفر دومی است که بعد از کاپیتان نکونام، در دیدار با نیجریه وارد زمین می شود. سوشا مکانی که از لیست کی روش خط خورد و در ایران ماندنی شد در یک محفل خصوصی عنوان کرده که داوری در تمرینات بسیار ضعیف بوده و انتخاب اول کی روش ، رحمان احمدی خواهد بود. 
 

  ۶  
آی اسپورت
2014-06-05 20:50:47
نظر دهید
۶ نظر
الیاس
پنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۳، ۲۰:۵۵
کدوم شانس ؟ نگنه میخواستی دانیال ماست را بذاره که ابکش بشیم !
ایمان
پنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۳، ۲۱:۲۲
عذرخواهی های پشت سر هم رحمتی؟؟؟ قلم در دستتان است. از آن شرم کنید
احمد
پنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۳، ۲۱:۵۴
آره اما بازم جای رحمتی خالیه
محسن
پنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۳، ۲۲:۱۵
اولا دوتا اشتباه بازی با کویت که میگی اشتباه محضه چون یکی از گل هایی که خورد پنالتی بود بعدش شما اون صحنه بازی با کره که اعتقاد داری رحمان باید اخراج میشد رو برو ببین کاملا توپ رو میزنه من موندم این دوستان عزیز به چه قیمتی هی دارن به تیم ملی ضربه میزنن.
احمدی یکم کوتاهه فکر کنم3تا چیپ از فسی 2تا لایی هم از آگوئرو بخوره+1شوت از آنخل
پنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۳، ۲۲:۵۲
...
-
پنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۳، ۲۳:۱۸
راستی ادینهو چی شد که میگفت حتما به تیم ملی دعوت میشم؟؟!!!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر