فهرست
لینه کر: مسی بهتر از رونالدو است
لینه کر: مسی بهتر از رونالدو است

لینه کر: مسی بهتر از رونالدو است

آی اسپورت -  گری لینه کر لیونل مسی را بازیکن بهتری به نسبت کریستیانو رونالدو می داند. لینه کر 3 سال در باشگاه بارسلونا توپ زده و 42 گل نیز برای این تیم به ثمر رسانده است.

او مسی را به علت آنچه \" کار تیمی \" بهتر خوانده است فراتر از رونالدو قرار می دهد: \" برای من مسی هدیه ای از طرف خداوند برای فوتبال است.\"

لینه کر که این مطالب را در وبلاگ خود یادداشت کرده است ادامه می دهد: \" او مانند یک پدیده است. او لحظات جادویی زیادی را خلق می کند و از همه مهم تر بازیکن صادقی است.

روی او تکل می زنند، روی او خطا می کنند اما او تقلب نمی کند. هیچ گاه دایو نمی کند و تنها به فکر موفقیت تیمش است. او برای هر بازیکن فوتبال یک الگو محسوب می شود.\"

لینه کر همچنین در مورد رونالدو می نویسد: \" رونالدو نیز بازیکن بی نظیری است. اما او در بعضی مواقع برای خودش بازی می کند نه برای تیم.\"

ملی پوش سابق تیم ملی انگلیس همچنین در مورد وضعیت این تیم در جام جهانی نوشته است: \" بازگشت جو هارت به فرم ایده آلش در منچستر سیتی می تواند یکی از مهم ترین نکات برای انگلیس باشد. دروازه بان نقطه ی حیاتی هر تیمی است و خوشبختانه انگلیس از این حیث وضعیت خوبی دارد.

به نظر من بهترین زوج برای کیهیل در خط دفاع جان تری بود اما متاسفانه او به تیم ملی دعوت نشده است.\"

برنده ی کفش طلای جام جهانی 1986 در ادامه می نویسد: \" جونز و اسمالینگ هر دو فصل خوبی را در یونایتد سپری نکرده اند. به همین دلیل اعتقاد دارم شاید بزرگ ترین مشکل انگلیس در جام جهانی مربوط به مرکز خط دفاع باشد.\"
 

  ۴  
آی اسپورت
2014-06-05 21:04:15
نظر دهید

۴ نظر
الیاس
پنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۳، ۲۱:۲۳
واسه نظرت احترام خاصی قاعل هستم ولی زر نزن ...
عماد
جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۳، ۰۱:۲۴
الیاس، بابایی، چن سالته؟ قاعل نه عزیزم، قائل... در ضمن، بهتره سعی کنیم به نظراتی که مخالف نظرمونه احترام بگذاریم... آفرین بابایی...
نام و نام خانوادگی:حسین شاکری بوشهری
جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۳، ۰۳:۰۷
فقط یک ماه صبرکنید.این جام،جام وزن کشی مسی ورونالدوست.جامی که درپایان افسردگی ناکامی رونالدورامحوخواهدکرد! ‏‎ ‎
برزو
جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۳، ۰۸:۳۰
عماد، شاید الیاس کیبوردی که داره باهاش تایپ میکنه حرف "ئ" رو نداشته باشه عزیز! منم با تموم احترامی که واسه لینه کر قائلم اما رونالدو با اختلاف خیلی زیاد بهترین بازیکن دنیاست.چون قدرت سرزنی که یکی از آیتمای مهم تو فوتباله چیزی نیست که بشه ساده ازش گذشت.مخصوصا جلوی تیمایی که بسته بازی میکنن مسی فلجه و قدرت سرزنی به کمک تیم میاد مث فینال 2014 اروپا و گل تاثیرگذار سرجیو راموس.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر