فهرست
رونالدو مهمترین غایب بازی دوستانه پرتغال-مکزیک
رونالدو مهمترین غایب بازی دوستانه پرتغال-مکزیک

رونالدو مهمترین غایب بازی دوستانه پرتغال-مکزیک

آی اسپورت-فدراسیون فوتبال پرتغال پنج شنبه اعلام کرد که کریستیانو رونالدو، رائول میرلش و په په دیدار دوستانه جمعه دریانوردان (لقب پرتغال) مقابل مکزیک را از دست خواهند داد.

این سه بازیکن امروز تمرینات آماده سازی و ریکاوری خود را برای حضور در جام جهانی در سالن بدنسازی و زمین مسابقه ادامه دادند.

کریستیانو رونالدو در تمرینات امروز باوجود مصدومیت زانوی چپ و مصدومیت ران پایش با توپ تمرین کرد. نکته امیدوار کننده این تمرینات که مطمئنا باعث خوشحالی هواداران سلسائو اروپا شده، تمرینات شوتزنی رونالدو در این جلسه تمرینی بود. رائول میرلش هم در این جلسه تمرینی رونالدو را همراهی می کرد.

تیم ملی پرتغال بدون حضور این سه بازیکن مصدوم امروز عازم بوستون شد تا با مکزیک رو به رو شود. گفتنی است تیم ملی پرتغال دهم ژوئن عازم برزیل خواهد شد و در آنجا به ادامه آماده سازی برای جام جهانی خواهند پرداخت.تیم ملی پرتغال در گروه G رقابت ها با آلمان،آمریکا وغنا هم گروه است.

  ۲  
آی اسپورت
2014-06-05 22:23:50
نظر دهید

۲ نظر
محمد
پنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۳، ۲۲:۰۲
رونالدو ارزوم اینه که بوست کنم !
میلاد
جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۳، ۰۴:۲۵
امیدوارم آماده بشه کریس برای مسابقات.امسال خیلی فشار اومد به این بشر.یه تنه پرتغال رو به جام جهانی آورد.چقد برای رئال گل زد.بازی فینال چمپیونزلیگ واقعا میشد فهمید که چقد کمرش خم شده.به نظرم کریستیان همین که زنده مونده امسال با اینا همه فشار.باید خداروشکر کرد.زنده باشی پسر
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر