فهرست
پله: نیمار برای بهترین شدن باید یادبگیرد روی پای خود بایستد
پله: نیمار برای بهترین شدن باید یادبگیرد روی پای خود بایستد

پله: نیمار برای بهترین شدن باید یادبگیرد روی پای خود بایستد

آی اسپورت-پله، اسطوره فوتبال برزیل در گفت وگو با اشپورت بیلد درباره نیمار صحبت کرد. او درباره ستاره برزیلی گفت که نیمار برای تبدیل شدن به بهترین بازیکن جهان باید جام جهانی را ببرد و دست از تمارض کردن های بی مورد خود بردارد.

با وجود اینکه از این ستاره 22 ساله به عنوان یکی از آینده دار ترین بازیکنان دنیا نام برده می شود، او به علت زمین زدن خود در درگیری های عادی با بازیکنان حریف به دایو زدن شهرت پیدا کرده است و پله اعتقاد دارد او برای این که به یکی از بهترین بازیکنان جهان تبدیل شود، علاوه بر اینکه باید در جام جهانی به قهرمانی برسد، باید یاد بگیرد که خود را بی دلیل به زمین نیاندازد.

قهرمان سه دوره جام جهانی گفت:\"او هنوز موانع زیادی برای بهترین شدن سر راهش دارد، به خصوص بردن جام جهانی که برای بهترین بازیکن جهان شدن لازم است.\" او افزود:\"نیمار باید چیزهای زیادی را یاد بگیرد، این که در بازی احساساتش را کنترل کند و در رویارویی با حریفان خونسرد باشد.او باید یاد بگیرد روی پای خودش بایستد،نباید اینقدر سریع خودش را ببازد.انتقال او به بارسلونا بهترین انتقال برای او بود چون بازی در اروپا سخت تر است و مدافعان مستحکم تر مقابل تو قرار می گیرند.نیمار در مسیر خوبی قرار دارد،اما هنوز از آنچه من از او انتظار داشتم فاصله دارد.\"

 

     
آی اسپورت
2014-06-06 01:22:47
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر