فهرست
شجاعی خوشحال از دوئل با مسی:این یک شانس استثنایی است
شجاعی خوشحال از دوئل با مسی:این یک شانس استثنایی است

شجاعی خوشحال از دوئل با مسی:این یک شانس استثنایی است

رودریگو روتا ، خبرنگار آی اسپورت در برزیل

آی اسپورت – مسعود شجاعی ، هافبکی که شش سال از عمر حرفه ای خود را در باشگاه اوساسونای اسپانیا پشت سر گذاشته است ، رویارویی با رقیب سابق خود در لیگا را این بار در عرصه ملی جشن خواهد گرفت .
این مهمترین قسمت کنفرانس مطبوعاتی دوبازیکن ایرانی ، علیرضا جهانبخش و مسعود شجاعی است . آنها اولین بازیکن های ایرانی هستند که کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی ایران به انها اجاز صحبت با خبرنگاران را داده است .خبرنگارانی که مدام درباره روز 21 ژوئن می پرسند . برای برزیلی ها ، ایران قدرتی نامکشوف درفوتبال جهان است پس شاید به همین دلیل است که آنها مدام می خواهند بدانند بازیکنان ایران درباره مسی چه فکر می کنند . مسعود شجاعی دیروز به این سئوال اینطور پاسخ داد: این یک فرصت یگانه برای همه بازیکنان ایرانی است .
او می گوید : حس خوبی دارد . شاید بهتر باشد اینطور بگویم که این هیجان انگیز است که مقابل یکی از بهترین های جهان بازی کنی . البته من شانی رویارویی با او را در لیگ اسپانیا داشته ام اما بازی با آرژانتین و مسی در جام جهانی شانسی است که تکرار ناشدنی است .
شجاعی که بازیکن تیم شناخته شده لاس پالماس اسپانیاست ، چهره جذابی دارد و اسپانیایی را خیلی خوب صحبت می کند اما کارلوس کی روش فقط 15 ذقیقه به خبرنگاران وقت مصاحبه داده ، با این حال روزنامه نگاران آرژانتینی که از دیروز سروکله شان در کمپ کورینتیانس پیدا شده با سماجت و بی واسطه مسعود را سئوال پیچ می کنند ؛ چه آنها هم هرگز شانس رویارویی با بازیکن ایرانی ای که خوب اسپانیایی بداند را پیدا نمی کنند ...آنها آنقدر زود با مسعود صمیمی شده اند که انگار او بازیکن تیم ملی خودشان است !

     
آی اسپورت
2014-06-06 10:18:53
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر