فهرست
کانال اشپورت وان آلمان: اآرژانتین و بوسنی صعود می کنند و ایران هیچ شانسی ندارد
کانال اشپورت وان آلمان: اآرژانتین و بوسنی صعود می کنند و ایران هیچ شانسی ندارد

کانال اشپورت وان آلمان: اآرژانتین و بوسنی صعود می کنند و ایران هیچ شانسی ندارد

آی اسپورت- کانال اشپورت وان آلمان هر روزه به آنالیز و بررسی یکی از گروه های جام جهانی برزیل می پردازد. آلمانی ها در تحلیل گروه ششم رقابت ها جایی که آرژانیتن، بوسنی و نیجریه با تیم ملی ایران هم گروه هستند، آرژانتین و بوسنی را برای صعود از این گروه در اولویت دانستند.
اشپورت وان در مورد تیم ملی ایران اینگونه گزارش می دهد:
\"ایرانی ها چهارمین حضور خود در جام جهانی را تجربه می کنند آن ها سه عنوان قهرمانی در آسیا را در کارنامه دارند.
کارلو کی روش سرمربی تیم ملی ایران، از مهمترین و مشهورترین نام های این تیم است کی روش در جام جهانی گذشته سرمربی گری تیم ملی پرتغال را در اختیار داشت و سابقه ی مربی گری در رئال مادرید و دستیاری فرگوسن را در کارنامه دارد.او حالا بیش از سه سال است که در ایران به مربی گری می پردازد و با این تیم در گروه ششم جام جهانی حاضر خواهد بود.
رضا قوچان نژاد، پدیده ی تیم ملی ایران در خط حمله است او نام خانوادگی طولانی دارد اما این مانعی برای گلزنی هایش نیست. قوچان نژاد در 12 دیداری که با پیراهن تیم ملی ایران به میدان رفته است 9 بار گلزنی کرده است مهاجم چارلتون اتلتیک، یکی از مهمترین چهره های کی روش در خط حمله است. 
در کنار قوچان نژاد، باید به اشکان دژاگه، رهبر خط میانی تیم کی روش و دنیل داوری دروازه بان آینتراخت برانشوایگ هم اشاره کرد که فرصت درخشش در جام جهانی را خواهند داشت.
تیم ملی ایران، شانسی در این گروه ندارد و شاید کسب تنها یک امتیاز بتواند برای شاگردان کی روش تورنمنتی موفقیت آمیز را رقم بزند آن ها در سه حضور گذشته ی خود تنها یک پیروزی مقابل ایالات متحده بدست آورده اند.\"
در ادامه ی تحلیل، این شبکه ی آلمانی به سایر تیم های این گروه پرداخت:\" آرژانتینی ها برای صعود مشکلی ندارند و هر نتیجه ای به جز صدرنشینی در این گروه می تواند برای آن ها دور از انتظار باشد.
بوسنی هرزگوین اولین تجربه ی حضور در جام جهانی را بدست آورده است آن ها بازیکنان خوبی در لیگ برتر جزیره و بوندس لیگا دارند و با تجربه ی این بازیکنان نباید بهترین فرصت برای صعود را از دست بدهند آن ها می توانند پس از آرژانتین، به عنوان تیم دوم از گروه صعود کنند.
از شکوه و عظمت نیجریه جام جهانی 94، خبری نیست این تیم آفریقای بیشتر در حاشیه ی جنگ و نزاع داخلی در کشور خود رنج می برد و بازی دوم آن ها در مقابل بوسنی می تواند حکم صعود این تیم اروپایی را امضا کند.\"
  ۳  
آی اسپورت
2014-06-06 10:19:02
نظر دهید
۳ نظر
sasan
جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۳، ۱۰:۳۳
چقدر این المانی ها زر میزنن متاسفانه هیچ کس با ایران دوست نیست و همه دشمن ما ایرانی ها هستن امیدوارم ایران صعود کنه تا پوز کشورهای دیگه کش بیاد مخصوصا المانی ها
آراز ساوه
جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۳، ۱۴:۰۹
طرف داره نظرشو میگه، آقا ساسان داره اونارو دشمن ما میکنه. تو هم بیا بگو ایران و نیجریه میرن بالا. فقط تراختور.
محمد
جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۳، ۱۶:۰۰
ساسان جان ، برادر!! به شعار هایت بیفزا ... مرگ بر آلمان !!! حال دیگران ما را دشمن میپندارند و ما همه را دوست میداریم!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر