فهرست
علیرضا جهانبخش:حریف ما آرژانتین است نه مسی
علیرضا جهانبخش:حریف ما آرژانتین است نه مسی

علیرضا جهانبخش:حریف ما آرژانتین است نه مسی

آی اسپورت – علیرضا جهانبخش یک جوان مودب و دوست داشتنی است که در ابتدای راه فوتبالش قرار دارد . بازیکن تیم ان ای سی هلند که به دسته دوم سقوط کرده است ، امیدوار است با نمایش خوب در جام جهانی به تیم بزرگتری ملحق بشود .
او در مصاحبه مطبوعاتی روز گذشته زیاد حرف نزد اما اشتیاق از چهره اش پیدا بود . او عقیده دارد بازیکنان آسیایی که می خواهند در سطح بالا به کار ادامه بدهند و پیشرفت کنند باید خوب فکر کنند و با واقع گرایی ذره ذره پیش بروند .
جهانبخش در پاسخ به سئوالی درباره بازی آرژانتینو لیونل مسی می گوید : ما طبق برنامه با یکی از بهترین تیم های جهان بازی خواهیم کرد .به نظر من موضوع اصلی مسی نیست ، چون ما مقابل همه آرژانتین بازی داریم که بازیکنان بزرگ و فوق العاده ای دارد .ما باید با احتیاط و شجاعت به میدان برویم ودر قلب و ذهن مان به اسم ایران و مردم فکر کنیم .
این چهارمین حضور ایران در جام جهانی است و یکی از سخت ترین انها .جهانبخش که در اولین دوره حضور ایران در جام جهانی در سال 1978 به دنیا نیامده بود امید دارد ستاره های ایران در حد خودشان بازی کنند و احترام همه را جلب کنند.

رودریگو روتا ، خبرنگار ای اسپورت در برزیل

  ۴  
آی اسپورت
2014-06-06 10:10:50
نظر دهید

۴ نظر
ali
جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۳، ۱۱:۲۹
Chera chert migin ke jahanbakhsh 1978 be donya oomade , ba in oza pas bayad alan 36 saleshbashe dge ,
Motasefam ke koochiltarin deghati too khabaratoon nemikonin
محمد
جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۳، ۱۵:۵۷
جناب آقای ali!! شما مشخصه از اونایی هستی که دنبال یه سوراخی که فقط به همه غر بزنی!!! خوب دقت کنی نوشته سال 1978 به دنیا نیومده بوده!! برای دید و قضاوت زودهنگام خودت متاسف باش
Elaheh
سه شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۴، ۱۵:۰۷
علیرضا حرف نداره ! ^.^
هم استانیمه (=
نگین مرادی
سه شنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۵:۴۴
من عاشقشم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر