فهرست
کی روش خدای کمپ کورینتیانس / تمرین ایران از چشمها مخفی است
کی روش خدای کمپ کورینتیانس / تمرین ایران از چشمها مخفی است

کی روش خدای کمپ کورینتیانس / تمرین ایران از چشمها مخفی است

آی اسپورت - با حضور خبرنگاران آرژانتینی کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی ایران ، به اقدامات خود در محدود کردن ناظران تمرین ادامه داد. او که از ناآگاهی عمومی فوتبال جهان نسبت به تیمش آگاه است ، دوست دارد با همین عنصر به مصاف رقبایی مثل نیجریه و حتی آرژانتین برود و به همین دلیل هم هست که بازی دوستانه آخر ایران مقابل ترینیداد هم بدون دوربین فیلمبرداری برگزار می شود .
دیروز ، تماشای تمرین ایران فقط15 دقیقه طول کشید و بعد به فرمان کارلوس کی روش ، خبرنگاران به سمت محوطه پشتی کمپ کورینتیانس رفتند تا نوبت به مصاحبه مطبوعاتی برسد . در این لحظات آرژانتینی ها ، از خبرنگاران برزیلی می پرسیدند در تمرین دیروز ایران چه گذشته است. آنها مشتاق رازگشایی از تیم ایران اند اما خب ، خبرنگاران در دادن اطلاعات به هم خساست می کنند به خصوص که پای آرژانتینی ها وسط باشد !
چیزی که دیروز از تمرین تیم ملی دیدیم تنها حرکات فیزیکی شامل نرم دوی و گرم گردن بود ؛ البته کی روش مثل تمرین چهارشنبه حتی این تمرین را هم زیر نظرداشت . تمرین ایران درعصر خنک سائوپولو آغاز شد و کمی قبل از غروب کامل خورشید به اتمام رسید .
ایرانی ها که در غیاب خبرنگاران داخلی به تمرین مشغول اند فعلا در برزیل خوش می گذرانند . خب، اگر بازیکن فوتبال باشید ، آرام ارام درباره خبرنگاران به احساسی می رسید که غیبت آنها ، شمارا خوشحال می کند!

  ۵  
آی اسپورت
2014-06-06 11:11:20
نظر دهید
۵ نظر
شاهین
جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۳، ۱۲:۴۵
دم خبرنگارای برزیلی گرم ...
-
جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۳، ۱۴:۴۹
اون مارک سمت چپ همون آرم تبلیغ منشوری نیست که مسئولان خدوم خواستار برچیدن اون مارک بودن ؟؟؟؟؟
Sano
جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۳، ۱۵:۴۹
چی خوردی ؟؟؟
اون لوگوی کورینتیانسه
محمد
جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۳، ۱۵:۵۱
دوست عزیز مارک سمت چپ دقیقا منظورت چیه؟؟
اپه اون لوگو رو میگی ، اون لوگوی باشگاه کورینتتیانسه
Sano
جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۳، ۱۶:۰۳
چی خوردی ؟؟؟؟
این لوگوی کورینتیانسه .
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر