فهرست
چرخ گوشتی که بی‌رحمانه علیه استقلال است!
چرخ گوشتی که بی‌رحمانه علیه استقلال است!

چرخ گوشتی که بی‌رحمانه علیه استقلال است!

آی اسپورت - استقلال چرا به این روز دچار شده که هوادارانش باید هر روز خبر های بد از این تیم بشنوند؟ به کدامین دلیل است که باشگاه استقلال نه در بخش های مدیریتی و دعواهای حقوقی و نه در بخش سازه و پیشرفت سخت افزاری و نه حتی در جدول رده بندی سوهان روح هوادارش شده و هوادار با وفای خود را تا این حد آزار می دهد؟

دوباره نگاه کردن نمی خواهد، انتخاب مدیران در شش سال اخیر در این باشگاه اشتباه بوده و در پی این انتخاب های اشتباه وزیران ورزش در راس این باشگاه بقیه انتخاب ها هم غلط بود و کار به اینجا رسید که استقلال اگر شش سال قبل قهرمان ایران و سوم آسیا بود و کمپ می ساخت و بیست میلیارد بدهی داشت، امروز نه قهرمان ایران که در رده ۱۴ جدول است و سازه ای نساخته و بدهی هایش هم پنج برابر قبل است.

حمله مدیر برنامه ها به لشکر استقلال

ماجرا از اینجا آغاز شد: از زمانی که سامانه های هواداری سالی ۵۰ میلیارد تومان کم و بیش به استقلال و پرسپولیس دادند، استقلال درگیر مشکلی به نام مدیران برنامه ها شد! مدیران برنامه هایی که روی ریال به ریال این پول نقشه داشتند و درگیری سختی در عرصه رسانه و زمین چمن و پشت میزها با هم و با باشگاه ها داشتند.

 نبرد مدیر برنامه ها هوپر را هوا کرد

یک نمونه ساده آن همین ماجرای هوپر است، صرف نظر از اینکه فتحی باید می دانست که آنسوی میزش مدیری صهیونیست خواهد نشست و نباید با او وارد مذاکره می شد و شرط مذاکره را تغییر مدیر برنامه اعلام می کرد، مدیر استقلال مغلوب جنگ مدیران برنامه ها با خودش و با یکدیگر شد به این نحو که خبر می رسد یک مدیر برنامه که پیشنهاد بازیکن دیگری را به فتحی داده بود، با رصد مذاکره فتحی با هوپر، اطلاعات مدیر برنامه های این بازیکن را به رسانه ها داد و فتحی عملا آچمز شد! حالا فتحی مجبور است هوپر را رها کند و برود با این مدیر برنامه یا مدیر برنامه دیگری مذاکره کند! به همین راحتی! مبلغ هوپر در حدود ۵۰۰ هزار دلار یا چیزی شبیه به این بود، مدیر برنامه حداقل یک پنجم این مبلغ را برمی دارد، یعنی چیزی حدود صد هزار دلار! یعنی معادل یک میلیارد و صد میلیون تومان ! آن هم فقط برای یک بازیکن...

نبرد زیر پوست استقلال روی بال احساس هواداران

جنگ بزرگی زیر پوست استقلال در جریان است که بوی پول و فساد می دهد و مدیران این تیم را تحت فشار قرار می دهد، از این یک میلیارد و صد میلیون تومان، ده میلیون تومان آن خرج فضای مجازی و ادمین های ۱۷ یا ۱۹ ساله می شود برای تبلیغ بازیکن مورد نظر مدیر برنامه از پخش فیلم گرفته تا فشار و ناسزا به مدیر برای به خدمت گرفتن آن بازیکن، آن هم بازیکنانی که بعضا شبیه به الحاجی گرو و نیومایر و مگویان و حتی شیخ دیاباته هستند که در اروپا بیشتر از ۵۰ تا ۱۰۰ هزار دلار نمی گیرند اما با تبلیغات آنها در ایران و فشار هواداران نوجوان و غیر متخصص و احساساتی قیمتی نجومی می گیرند. در واقع آنها نانشان را از احساسات هوادار استقلال به دست می آورند.

مدیران زیر فشار ناسزاهای هدایت شده

مدیر لای منگنه قرار می گیرد، از یک طرف هواداران از همه جا بی خبر فتحی را تحت فشار می گذارند، این وسط انواع ناسزا ها را هم در فضایی زشت و قبیح فریاد می زنند. از سوی دیگر مدیر برنامه قیمت را بالا و بالاتر می برد، از سوی سوم وزارت ورزش برای سر و سامان دادن به اوضاع فشار می آورد و تهدید می کند. مدیر راهی جز قبولی شرایط سخت و پیچیده بازیکن یا مربی پیدا نمی کند و برای فرار از فشار وحشتناک ، قرارداد را امضا می کند بعضا بدون تست پزشکی( همین حالا دکتر نوروزی با استقلال قهر است و کار نمی کند چون برخی از اعلام های پزشکی اش توسط باشگاه نادیده گرفته شده و برخی بازیکنان بعد از امضا قرارداد یا باید جراحی کنند یا روی تخت بیمارستان دراز کشیده و می خندند)

شفر با سه برابر قیمت، الحاجی عاشق چلوکباب!

پشت پرده جنگی بر پاست، مدیران برنامه ها مافیایی غیر قابل مهار شده اند و مدیران استقلال هم فاقد صلابت و قدرت کافی برای ورود به این عرصه نبرد هستند. آنها شفر ۳۵۰ هزار دلاری را زیر فشار رسانه های مجازی یک میلیون دلار قراردادش را تمدید کردند! الحاجی را به خاطر کامنتی که می گفت چلو کباب دوست دارد خریدند در حالی که در همان بازی اول هادی طباطبایی اعلام کرد که او به درد کشتی گرفتن می خورد نه فوتبال!

مدیران برنامه ها پروپئیچی را که هم خوب بود هم برای استقلال خوب گل می زد را از استقلال با همین فشار با وجود آنکه قرارداد داشت بیرون کردند تا بازیکن جدید، پورسانت جدید بدهد و البته پرونده پروپیچ در فیفا همچنان لاینحل باقی بماند. این دست فرمان تا جایی جلو رفت که معاون پیشین استقلال درگیر نبردی سخت شد و البته با اشتباهاتش هم خودش شکست خورد، هم استقلال ۱۶ تغییر اجباری را به خود دید و پر شد از بازیکنان متوسطی که در میان آنها حتی یک ستاره ملی هم به چشم نمی خورد.

با تیام و پاتوسی مدیران شکست را پذیرفتند!

در واقع همه مدیران و معاونان سال های اخیر مقابل این باند مافیایی رسانه ای ( مجازی) شکست را پذیرفته اند ، مدیران برنامه ها از تیام و پاتوسی که قراردادشان اتوماتیک تمدید می شد، سودی نمی بردند در نتیجه باید این بازیکنان از استقلال می رفتند و قرارداد های جدیدی امضا می شد و این میسر نمی شد جز با تبلیغات روی شیخ دیاباته برای خرید و رها کردن پاتوسی فی امان الله! نتیجه این فشار هولناک و چرخ دنده هایی که مثل چرخ گوشت به جان استقلال افتاده اند همین استقلال متوسطی است که می بینید. مدیرش زیر فشار در حال له شدن است، وزیرش کاسه چه کنم چه کنم گرفته، معاونش خرد شده، مربی اش دلخور و شاکی است، حقوق بازیکنان پرداخت نشده و به زودی دوباره بحث استعفا راه می افتد.

گریه کردن نه، این مبارزه مرد جنگی می خواهد

مدیران برنامه ها از روح الله باقری ها و سجاد آقایی ها و سهرابیان ها و نورافکن ها چیزی نصیبشان نمی شود، پس اینها باید بروند تا قراردادهای دلاری منعقد شود آن هم با بازیکنانی بسیار معمولی مثل میلیچ و دیاباته که نورافکن و روح الله باقری ده مرتبه از آنها بهتر بودند. مبارزه با این پشت پرده های کثیف علاوه بر اطلاعات و جاسوس بازی و جنگجویی، درایت و خواهندگی و سینه سپر کردن هم می خواهد، کار مدیران امروز و دیروزی که جلوی دوربین ها زیر فشار هوادار فحاش گریه می کنند نیست.

مدال

۲۳ ۲  
آی اسپورت
2019-10-15 20:03:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
کنت دراکولا
سه شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۸، ۲۱:۴۵
ماجرا از اینجا شروع شد؛از سامانه های هواداری,از پولهایی که حق پرسپولیس بود و من و باقی طرفداران به امید سر و سامان دادن به شرایط تیممون بعد از سالها میدادیم,چون مادامی که دو تیم زیر نظر وزارت بودن مثل بچه سرراهی بودیم و اجازه نداشتیم بیشتر از سقف لیگ برتر پول بدیم ولی سوگلی وزارت با کمک فدراسیون بازیکن لالیگایی میگرفتن و زیر دو میلیارد خرج نمیکردن!!دقیقا مشکل استقلال از سامانه ی مشترک اغاز شد,من همیشه گفتم بازهم میگم این پول حروم اجازه نمیده کیسه غلطی بکنه حتی اگه بازیکنهای میلیون دلاری بگیرن چون این پول از گوشت سگ حرومتره و هیچ طرفدار پرسپولیسی حاضر نیست حتی یک قرونش بیاد سمت کیسه,نمیدونم چرا هیچ کیسه کشی به اسپانسر مشترک اعتراضی نداره در حالی که اینها به زمین و زمون ایراد میگیرن!!تا اسپانسر مشترک هست این وضعتونه و انشاا... بدتر هم میشین.
۶
Hamed
چهارشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۸، ۰۹:۴۲
پرسپولیس هم مدیرهایی که داشته افتضاح بودن ولی همه شون پشت نتایج خوب پرسپولیس پنهان می شدن.
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر