فهرست
پرواز ستاره های ایتالیا به برزیل با پرواز درجه دو
پرواز ستاره های ایتالیا به برزیل با پرواز درجه دو

پرواز ستاره های ایتالیا به برزیل با پرواز درجه دو

آی اسپورت- پس از چند نمایش نه چندان خوب در دیدارهای اخیر، شاید برچسب درجه دو چندان برای این تیم ایتالیا عنوان نامناسبی نباشد و نشستن بازیکنان این تیم در قسمت درجه دو پرواز را توجیه کند.

آتزوری ها که در مرحله گروهی با تیمهای اروگوئه، انگلیس و کاستاریکا همگروه هستند و در اولین دیدار باید به مصاف انگلیس بروند، روز گذشته به سمت برزیل پرواز کردند.

بعد از تساوی ناامید کننده مقابل لوکزامبورگ، یک اتفاق ناخوشایند دیگر برای ایتالیایی ها این بود که متوجه شدند کلاس تجاری (بیزنس) هواپیما کوچک­تر از آن است که بتوان همه­ی 23 بازیکن را در آن جای داد.

در نتیجه، تازه­واردهای آتزوری­ها به کلاس اکونومی منتقل شدند، در حالی­که ستاره­های آن­ها از امکانات لوکس درجه اول لذت می­بردند.

آلسیو چرچی، چیرو ایموبیله، متئو دارمیان، ماتیا پرین، آنتونیو میرانته، لورنزو اینسینیه، و ماتیا دی­شیلیو به هواپیمایی منتقل شدند که همچنین همسران مربی پراندلی، آنتونیو کاسانو و آلبرتو آکوئیلانی در آن بودند.

آتزوری­ها صبح جمعه در ریو خواهند نشست و سپس به مانگاراتیبا، جایی که قرار است در آن مستقر شوند، سفر خواهند نمود. این منطقه توسط جنگل­های گرمسیری احاطه شده و در نزدیکی ساحل سائوبراز قرار دارد.

  ۱  
آی اسپورت
2014-06-06 11:57:57
نظر دهید

۱ نظر
سبششسی
جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۳، ۱۴:۱۱
آیا میدانید که در سال 2006 هم دو بازی آخر ایتالیا قبل از جام‌جهانی با نتیجه 0-0 و 1-1 به پایان رسید؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر