فهرست
بنزما: می‌خواهیم 6 جام ممکن را کسب کنیم
بنزما: می‌خواهیم 6 جام ممکن را کسب کنیم

بنزما: می‌خواهیم 6 جام ممکن را کسب کنیم

آی اسپورت- پس از اینکه رویای قهرمانی با رئال مادرید در لیگ قهرمانان به واقعیت تبدیل شد، کریم بنزما، مهاجم این تیم از تاریخ سازی با رئال گفت. او  که در حال حاضر در کمپ تمرینی فرانسه برای جام جهانی به سر می‌برد، او در مصاحبه با مارکا گفت که آنها اهداف بزرگی در سر دارند.

دسیما: \" برای کسب دسیما به رئال مادرید رفتم.  تمام زندگی ام را با رویاپردازی درباره ی قهرمانی چمپیونزلیگ سپری کرده امن و افتخار می‌کنم که آن را کسب کرده ام و هیچگاه فراموش نخواهم کرد.ولی فوتبال سریعا در حال حرکت است. خوشبختانه، جام جهانی را پیش رو داریم ولی دسیما همیشه در خاطر بازیکنان خواهد ماند.

6 جام: می‌خواهیم 6 جامه شویم، رئال مادرید انتخاب دیگری ندارد. جام باشگاه‌های جهان ، سوپرکاپ اسپانیا و سوپرکاپ اروپا، لالیگا و بار دیگر لیگ قهرمانان را پیش رو داریم. باید همه ی جام ها را کسب کنیم زیرا تیم بزرگی هستیم.

لوییس سوارس: در این باره تحت فشار خاصی نیستم. سوارس بازیکن فوق‌العاده ایست و فصل بسیار خوبی را پشت سر گذاشته است. اگر بیاید، به تیم کمک خواهد کرد.

راز آنچلوتی: حفظ آرامش، بالاتر از همه اینکه نمی‌گذاشت کسی دیوانه بازی دربیاورد. همه چیز همیشه مشخص بود و همیشه تیم متحد و نزدیکی بوده‌ایم و استعداد‌های بازیکنان ما، تفاوت‌ها را رقم می‌زند.

تمدید قرار داد:  امیدوارم با رئال به توافق برسم، هیچ باشگاهی مثل رئال نیست. هر سال احساس بهتری دارم و تنها به رئال فکر می‌کنم. اینجا در کنار خانواده ام خوشحال هستم. پدر و مادرم هر جا که بروم با من همسفر هستند. زیاد به دیدار من می‌آیند.\"

     
آی اسپورت
2014-06-06 12:52:37
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر