فهرست
پرسپولیس 93 فردا استارت می زند؟
پرسپولیس 93 فردا استارت می زند؟

پرسپولیس 93 فردا استارت می زند؟

آی اسپورت – در حالی که حدود 50 روز تا شروع فصل جدید لیگ برتر  مانده  و باشگاه ها در حال یارگیری اند پرسپولیس بعد از دو سه تیمی که خیلی زود کارشان را شروع کردند قصد دارد تمرینات پیش فصل خود را آغاز کند.

از حدود سه هفته قبل مشخص شده بود که پرسپولیس از 17 خرداد  تمریناتش را در تهران آغاز خواهد کرد و بعد از چند روز تمرین در تهران به اردوی اردبیل و رامسر می رود  تا دایی برنامه های آماده سازی تیمش را در این دو اردو پیگیری کند.

با این حساب  و طبق برنامه پرسپولیس از فردا برای فصل جدید استارت خواهد زد اما عجیب است که این مساله هنوز قطعی نشده.به گفته محمد پنجعلی سرپرست تیم پرسپولیس تمرینات از فردا شروع خواهد شد اما این مساله قطعی نیست.جالب اینکه پنجعلی می گوید قبلا به تمام بازیکنان گفته شده که  تمرینات از روز هفدهم آغاز خواهد شد اما امروز هنوز با هیچ بازیکنی تماس گرفته نشده که فردا  در محل تمرین حاضر باشند و بعید نیست برخی بازیکنان پرسپولیس در مسافرت   بسر ببرند و دور از تهران باشند.

از طرفی هنوز ساعت تمرین مشخص نشده و به نظر می رسد تا جلسه امروز دایی – رحیمی  باید صبر کرد و دید بالاخره پرسپولیس سر برنامه فردا استارت خواهد زد و اگر این اتفاق بیافتد چند نفر در تمرین تیم حاضر خواهند شد.
     
آی اسپورت
2014-06-06 13:10:34
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر