فهرست
سوال روز:‌ کار طاهری تمام است؟
سوال روز:‌ کار طاهری تمام است؟

سوال روز:‌ کار طاهری تمام است؟

آی‌اسپورت- در حالی که این مدیر موفق تیم فوتبال پرسپولیس دو هفته پیش با انتشار یک استعفانامه ناگهانی برای زیارت کربلا به عتبات عالیات رفت و در غیاب وی حمیدرضا گرشاسبی یار نزدیکش عهده‌دار امور شد، به نظر می‌رسد خوشبینی‌ها برای بازگشت وی به حداقل رسیده است.

طاهری که در سه فصل حضور در پرسپولیس با مربیگری برانکو ایوانکوویچ نتایج خوبی به دست آورده و مورد توجه هواداران این باشگاه است، در بازگشت به ایران و تحمل یک دوره بیماری به مشهد رفته و بعد از بازگشت از این شهر نیز جلسه‌ای با وزیر ورزش برگزار نکرده است که به نظر می‌رسد عدم برگزاری این جلسه به دلخوری وزیر نسبت به استعفای طاهری نیز برمی‌گردد.

طاهری در روزهای گذشته دیدارهایی با اعضای هیات مدیره باشگاه پرسپولیس داشته و تلویحا به آنها اعلام کرده میل چندانی به ادامه کار ندارد چراکه فضا برای فعالیت‌های وی مهیا نیست و شاید حضور یک فرد جدید به سود پرسپولیس باشد. او اختلافاتی جدی با برخی از چهره‌های حاضر در وزارتخانه ورزش دارد و همچنین شرایط در هم پیچیده مالی و البته حل نشدن مشکلاتی مثل اسپانسر و حق پخش تلویزیونی به مسائل روز او افزوده و وی را کلافه کرده است.

در حال حاضر کارها برعهده حمیدرضا گرشاسبی است که او هم تلاش کرده در مدت حضورش در باشگاه به رتق و فتق امور بپردازد اما نارضایتی بازیکنان از شرایط مالی از نکاتی است که باعث می‌شود او علاقه صددرصدی به ادامه کار نداشته باشد و شاید او نیز بعد از جدایی قطعی طاهری در پرسپولیس نماند.

طرفداران پرسپولیس بعد از یک دوره کاملا موفق و در شرایطی که تیمی مدعی در رقابت‌های فوتبال ایران دارند، نگران تحولات باشگاه هستند. در حال حاضر وزارت ورزش تصمیم قطعی درباره قبول کردن استعفای طاهری نگرفته اما این مدیر بازنشسته مشکل بزرگی از نظر سازمان بازرسی دارد و این مساله نیز یکی از موانع ادامه کار اوست. با این وصف به نظر می‌رسد کار طاهری در پرسپولیس را باید پایان یافته تلقی کرد. اینکه چه کسی مدیرعامل پرسپولیس می‌شود از این به بعد سوژه روز رسانه‌ها خواهد بود.

 

ورزش ۳

۸۳ ۳  
آی اسپورت
2017-11-17 17:33:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
حمید
جمعه ۲۶ آبان ۱۳۹۶، ۱۷:۵۶
#طاهری_باید_بماند
۵
شاهین
جمعه ۲۶ آبان ۱۳۹۶، ۱۹:۱۲
سورِ کفتارها و کرکس ها و لاشخورها برپاست...
بخورید و بیاشامید و بر جسد شیر و اعصاب هواداران پرسپولیس رژه بروید که این عوعو سگان شما نیز بگذرد
۵
حمید
جمعه ۲۶ آبان ۱۳۹۶، ۲۰:۱۸
به شب دلان تبریک!
به روز کوران تبریک!
به هیچ کسان تبریک!
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر