فهرست
یادداشت روز :  بارسلونا در انتظار شکل گیری یک مثلث تهاجمی رویایی
یادداشت روز : بارسلونا در انتظار شکل گیری یک مثلث تهاجمی رویایی

یادداشت روز : بارسلونا در انتظار شکل گیری یک مثلث تهاجمی رویایی

آی اسپورت - فصل ناامید کننده بارسا که بدون کسب هیچ جامی به پایان رسید مسئولان این تیم را بر ان داشت تا دست به یک بازسازی یا به نوعی انقلاب اساسی در تیم خود بزنند. این انقلاب با تعوض مربی شروع شد و با هدف جذب بازیکنان شاخص در همه خطوط ادامه دارد. اوریل دومنش در یادداشت امروز خود در موندو دپورتیوو به هدف اصلی بارسا یعنی خرید مهاجم اشاره کرده است. این یادداشت را اینجا بخوانید :


یک تابستان داغ در انتظار بارسلونا و هوادارانش است. بارسلونایی که سیاست های جدیدی را پی ریزی کرده و در حال ایجاد یک انقلاب اساسی در تیم خود است.

این انقلاب ، تمام خطوط این تیم را در بر می گیرد. با این وجود همه می دانند که فاز تهاجمی بارسا مهمترین منطقه این تیم است و اینکه لوئیس انریکه تاکید داشته که رمز موفقیتش در اولین سال حضورش در بارسا می تواند جذب یک مهاج شماره 9 گلزن باشد.

بارسلونا همواره بصورت تاریخی یکی از بهترین خطوط حمله دنیا را در اختیار داشته است و عجیب نیست اگر این تیم با وجود داشتن مسی و نیمار به دنبال جذب یک مهاجم کلاس یک جهانی دیگر باشد.


همه چیز قابل تصور است. مسلما در این تابستان بازیکنانی از این تیم در تمام خطوط خواهند رفت و کسانی دیگر جایگزین خواهند شد. هدف ، بهتر کردن و تقویت بارسا در همه مناطق است.

با جذب تراشتیگن و احتمالا یک دروازه بان دیگر می توان گفت که این تیم در پست دروازه بانی مشکل خاصی نخواهد داشت. اما ابهامات در خط دفاعی هنوز به قوت خود باقیست و تحرک خاصی هنوز از بارسا برای جذب یک مدافع شاخص دیده نشده است.

در خط میانی امروز اعلام شد که راکیتیچ با بارسا به توافق رسیده و قبل از او نیز هلیلویچ به این تیم پیوسته بود. بازگشت دلوفئو و رافینیا دو بازیکن جوان این تیم که بصورت قرضی در تیم هایی دیگر مشغول بازی بودند نیز تضمین کننده بهتر شدن این منطقه خواهند بود.

لوئیس انریکه در نشست خود با مدیر ورزشی بارسا \" سوبی سارتا \" که روز گذشته صورت گرفت این بحث که بارسا باید از وابستگی محض به مسی و نیمار خارج شود را مطرح کرد.

او به خوبی می داند که مصدومیت مسی در فصل گذشته و مشکلات آداپته شدن نیمار با فوتبال اسپانیا چه اثرات مخربی روی روند حرکتی بارسا در نیم فصل دوم گذاشت و به همین دلیل تقاضا کرده که جذب یک مهاجم شاخص و سطح بالا در اولویت قرار بگیرد .

مسی در بدترین فصلش در 5 سال اخیر 41 گل به ثمر رساند و نیمار آمار ضعیف 14 گل را به ثبت رساند

گزینه اول خرید بارسا برای خط حمله مشخص شده است و آن کسی نیست جز مهاجم اول تیم ملی آلمان و بهترین بازیکن بوندس لیگا \" مارکو رویس \" .

جام جهانی در حال آغاز شدن است و بارسلونا بسیار خوشبینانه ، به عنوان یک مارکت بزرگ به این رویداد نگاه می کند.

چشمان مدیران بارسا به شدت روی عملکرد رویس در تیم ملی آلمان زوم شده است.کسی که همچون مسی و نیمار در آرژانتین و برزیل ؛ سمبل تیم ملی کشورش آلمان در جام جهانی خواهد بود.

مربیان بارسا پیشرفت چشمگیر رویس در فصل گذشته را به نظاره نشسته اند و حالا دوست دارند تا این بازیکن با درخشش احتمالی اش در برزیل ؛ آخرین ابهامات برای برداشتن قدم های جدی از جانب بارسا برای خرید وی را برطرف کند .

تصور کنید خط حمله بارسا را با مثلث نیمار ، مسی و رویس. بدون شک این مثلث بهترین خط حمله جهان در فصل آینده خواهد بود.

\"Oriol\"

اوریل دومنش : موندو دپورتیوو

رضا سیف

  ۶  
آی اسپورت
2014-06-06 16:16:46
نظر دهید

۶ نظر
amin
جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۳، ۱۶:۴۹
مثلث نیمار و مسی و رویس بهترین مثلث جهان؟!!
بیل و رونالدو و سوارز یا همین کریم فعلیم ازینا بهترن!!نیمار که فق اسمه،رویسم تا بیاد یه فصل فقط وقت میخواد جا بیفته!!این کاتالانا لامصبا تو توهمن همیشه!یه نسل تاریخی داشتین تموم شدو رفت :)))
اس اس
جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۳، ۱۷:۰۲
بیمارکه عتیقه بود.
سهیل
جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۳، ۱۷:۰۴
هر کار میخواید بکنید ... شما زیر رعال و رونالدو اید
nima
جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۳، ۱۹:۳۳
malume 2riyaliya maldivi badjur daran misuzan
کامران
جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۳، ۲۰:۰۰
سهیل جون این تیم رفت و برگشت رئال و چپه کرد بازم زیره
tohid.bozorgi
جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۳، ۲۳:۳۵
اگرو که خیلی بهتره چرا می خوان رویس رو بخرن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر