فهرست
حاشیه‌سازی به سبک کاپیتان تیم ملی!
حاشیه‌سازی به سبک کاپیتان تیم ملی!

حاشیه‌سازی به سبک کاپیتان تیم ملی!

آی اسپورت - دیدار حساس تیم‌های والیبال پیکان و بانک سرمایه با برتری شاگردان مصطفی کارخانه به پایان رسید. دیداری که به واسطه حضور تعداد زیادی از ملی‌پوشان کشورمان در ترکیب دو تیم از کیفیت و حساسیت بالایی برخوردار بود اما در این دیدار اتفاقاتی رخ داد که چندان خوشایند نبود.

سعید معروف که در تعدادی از بازی‌های قبلی لیگ هم باعث ایجاد حاشیه‌هایی شده بود این بار هم ترک عادت نکرد و با اعتراض‌های مداوم به داوری باعث شد مسابقه برای دقایقی دچار وقفه شود و حتی فرهاد شاهمیری که از داوران مطرح کشورمان است به حالت قهر بازی را نیمه کاره رها کرده بود.

سعید معروف از جمله بازیکنان کلیدی والیبال کشورمان محسوب می‌شود که سال‌ها به عنوان پاسور بازی‌های درخشانی را برای تیم ملی انجام داده است، اما به نظر می‌رسد این بازیکن علاقه زیادی به خاص بودن دارد.

معروف که گفته می‌شود گران‌ترین بازیکن لیگ است همیشه معترض است چون تصور می‌کند هیچ کسی به جز او حق اشتباه ندارد. شنیده می‌شود این بازیکن حتی زمانی که کواچ سرمربیگری تیم ملی را بر عهده داشت در برخی مسابقات جای کواچ هم تصمیم می‌گرفت.

کاپیتان تیم ملی والیبال کشورمان مدتی را هم در لیگ روسیه سپری کرد. هر چند حضور معروف در تیم زنیت کازان چندان موفق‌آمیز نبود و او در بیشتر مسابقات روی نیمکت حضور داشت. پیش‌بینی می‌شد که معروف با توجه به تجربه ناموفقش در روسیه متوجه این موضوع شود که بازیکنان بسیاری هستند که کیفیت فنی بالایی نسبت به او دارند. اما این تجربه هم باعث نشد در رفتار معروف تغییری حاضل شود. معروف همچنان معترض است چرا که برای او اینطور جا افتاده که باید اعتراض کرد تا بتوان خاص بود.

با این اوصاف به نظر می‌رسد معروف قصد ندارد از حاشیه‌هایی که خودش در ایجاد آنها نقش داشته دست بردارد اما باید به این نکته توجه کند که او در سال‌های پایانی والیبالش است و بهتر است حداقل در این مدت رفتار بهتری داشته باشد، رفتاری که در شأن کاپیتان تیم ملی باشد.

 

خبرگزاری میزان

۱ ۱  
آی اسپورت
2016-12-13 08:16:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
مصطفی
سه شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۵، ۱۱:۱۸
معضل همیشگی کم ظرفیتی
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر