فهرست

ناراحتی دل بوسکه از رسانه ای شدن صحبت هایش درباره آینده فابرگاس

آی اسپورت-ویسنته دل بوسکه، سرمربی 63 ساله تیم ملی اسپانیا، از رسانه ها به خاطر عمومی ساختن مکالمه خصوصی او با جرارد پیکه درباره آینده سسک فابرگاس انتقاد کرد.

به نظر می رسد هافبک اسپانیایی  تصمیم خود را برای ترک بارسلونا گرفته است و چلسی و منچستر سیتی اهداف احتمالی او برای فصل آینده به حساب می آیند.

در این مکالمه مخفیانه که به علت باز بودن بلندگوها رسانه ای شد پیکه به دل بوسکه گفت که سسک در ماه های آینده بارسلونا را ترک خواهد کرد.دل بوسکه در این باره به رادیو مارکا گفت: \" به نظرم انتشار آن صحبت خصوصی کار درستی نبود.\"

فابرگاس تا دوران نوجوانی در آکادمی بارسلونا  حضور داشت و سپس با نظر ونگر به آرسنال پیوست و در لندن تبدیل به  یک ستاره بزرگ شد اما پس از بازگشت به زادگاهش در سال 2011 هیچ گاه نتوانست به فرم سابقش بازگردد.

با این وجود دل بوسکه تاکید کرد که تصمیم گیری های باشگاه ها به او مربوط نیست و او فقط عملکرد آنها در تیم ملی را در نظر دارد. \" این وظیفه من نیست که درباره تصمیمات باشگاه تعیین تکلیف کنم، او یک بازیکن تیم ملی اسپانیا است و به خوبی تمرین می کند او در هر نقطه ای از زمین که باشد مفید است.\"

پیش از این دل بوسکه در مکالمه منتشر شده اش از جدا شدن فابرگاس از بارسلونا ابراز ناراحتی کرده بود و از پیکه خواسته بود مسئولان این باشگاه را برای حفظ او متقاعد کند.

 

  ۱  
آی اسپورت
2014-06-06 15:39:40
نظر دهید

۱ نظر
-
جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۳، ۱۶:۵۱
اینم مثل اتوئو.تو بارسا که بود میگفت هیچوقت به چلسی نمیرم.بعدش که رفت با مورینیو مشکل پیدا کردو تیمشو عوض کرد.فابرگاسم بیشتراز یه سال با مورینیو نمیسازه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر