فهرست
بازگشت نیمار؛ امید PSG به موفقیت در اروپا
بازگشت نیمار؛ امید PSG به موفقیت در اروپا

بازگشت نیمار؛ امید PSG به موفقیت در اروپا

آی اسپورت - در جریان شکست 3-2 پاری سن ژرمن مقابل موناکو در بازی دیشب دو تیم نیمار ستاره برزیلی PSG بعد از مدتی دور بودن از میادین به دلیل مصدومیت به عنوان بازیکن ذخیره به میدان رفت ولی نتوانست از شکست تیمش جلوگیری کند. اما سرمربی PSG در پایان بازی تایید کرد که نیمار روز سه شنبه در دیدار تیمش در لیگ قهرمانان اروپا مقابل لایپزیش به عنوان بازیکن فیکس‌، از ابتدا در میدان خواهد بود.

توماس توخل در پایان بازی دیشب از عملکرد تیمش در نیمه دوم بازی به تندی انتقاد کرد. اما تنها نقطه مثبت برای PSG در بازی دیشب بازگشت نیمار از مصدومیت بود. نیمار در دقیقه 60 از روی نیمکت برخاسته و به میدان فرستاده شد. آخرین باری که او با پیراهن PSG بازی کرده بود به بازی مقابل باشاک شهیر ترکیه در تاریخ 28 اکتبر برمی گشت.

توخل در پایان بازی به خبرنگاران گفت: " بازی مقابل لایپزیش یک بازی بسیار دشوار خواهد بود. ما حتی اگر این باز را هم می بردیم در دشواری بازی با لایپزیش تفاوتی ایجاد نمی شد. مجبور بودیم کیلیان امباپه را بیرون بکشیم تا ریسک نکنیم. مارکینیوش و نیمار هم دقایقی بازی کردند. نیمار با عزم راسخ تلاش می کند و در بازی مقابل لایپزیش از ابتدا در ترکیب ما فیکس خواهد بود".

     
آی اسپورت
2020-11-21 09:40:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر