فهرست

کریستیانو رونالدو نام مورد علاقه مجرمان اینترنتی!

آی اسپورت-حضور کریستیانو رونالدو در زمین فوتبال برای هر رقیبی مشکلی بزرگ به حساب می آید،تقریبا همه این را قبول دارند اما بهترین بازیکن جهان علاوه بر زمین فوتبال بری امنیت کامپیوترها هم مهمترین خطر است!

براساس آخرین تحقیقان شرکت مک آفی،که در حیطه امنیت اینترنتی کار می کند، اعلام شده است که نام کریستیانو رونالدو بیش از هر ستاره ای حاضردر جام جهانی  توسط  مجرمان اینترنتی برای فریب دادن کاربران برای دزدیدن پسوورد و اطلاعات شخصی آنها استفاده می شود.مجرمان اینترنتی مشتاق به سو استفاده از توجه زیادی که به جام جهانی وجود دارد هستند که با استفاده از این صفحات اینترنتی اطلاعات شخصی کاربران مشتاق به فوتبال را مورد سرقت قرار دهند.

به وسیله این تحقیق صورت گرفته توسط شرکت مک آفی 3.76 درصد این سرقت اطلاعات با اسنفاده از نام کریستیانو رونالدو صورت می گیرد، پس از او لیونل مسی با 3.72 درصد، ایکر کاسیاس کاپیتان تیم ملی اسپانیا با 3.34 درصد و نیمار با 3.14 درصد در رده های بعدی قرار دارد اما نکته شگفت انگیز این است که 3 درصد این مطالب مرتبط با کریم زیانی، بازیکن تیم ملی الجزایر، است.

بدین ترتیب طرفداران این ورزشکاران با ریسک بالایی در هنگام دانلود اسکرین سیورها، عکس ها، یا تماشای ویدئوهای ستاره های مورد علاقشان رو به رو خواهند بود.

  ۱  
آی اسپورت
2014-06-06 16:22:42
نظر دهید

۱ نظر
الیاس
جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۳، ۱۷:۰۱
ههههههههه ... همه کریس را دوست دارن ...
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر