فهرست
پیکه در مصاحبه ای متفاوت : در وایومینگ من و شکیرا را نمی شناختند / حضور در بارسا به من اعتماد بنفس داده است
پیکه در مصاحبه ای متفاوت : در وایومینگ من و شکیرا را نمی شناختند / حضور در بارسا به من اعتماد بنفس داده است

پیکه در مصاحبه ای متفاوت : در وایومینگ من و شکیرا را نمی شناختند / حضور در بارسا به من اعتماد بنفس داده است

آی اسپورت - مهمان دیروز برنامه معروف \" Coffe break \" و مجری مشهورش خانم پاتریسیا زاوالای ونزوئلایی ؛ جرارد پیکه بود. پیکه در این برنامه از خودش و زندگی فوتبالی و شخصیش سخن گفت. مصاحبه ای متفاوت که چکیده اش را می توانید اینجا بخوانید :

خانم زاوالا در ابتدای مصاحبه عنوان کرد که پیکه اولین فوتبالیستی است که در این برنامه شرکت می کند و بخاطر او به بارسلونا سفرکرده است. وی در ادامه از پیکه خواست که در مورد جام جهانی صحبت کند. پیکه گفت :

وقتی در بارسا بازی می کنی اعتماد به نفست چند برابر می شود و همین مساله به من برای بازی در تورنمنت پرفشاری مثل جام جهانی کمک خواهد کرد.

از لحاظ بدنی و ذهنی کاملا برای این مسابقات آماده هستم . به تیم خودمان ایمان دارم. آخرین جام جهانی را ما برده ایم و دو جام ملتهای اروپای اخیر را به همچنین. اما اعتراف می کنم که دفاع از عنوان قهرمانی در جام جهانی بسیار دشوار است.

تیم های مدعی زیادی در این رویداد حضور دارند. برزیل ، آرژانتین ، ایتالیا ، آلمان و فرانسه و.... رقابت با این تیم ها لذتبخش و البته پیچیده است.

در ادامه از پیکه در مورد زندگی شخصیش سوال شد :

چند وقت پیش تولد یک سالگی پسرم میلان بود.من ، شکیرا و پسرمان هر سه خوشحال و راضی هستیم.

تقریبا سعی می کنیم همه جا باهم باشیم و اگر مسافرت های کاری نباشد همیشه در کنار هم اوقاتمان را می گذرانیم. با هم به مسافرت می رویم و باید بگویم که از زندگی شخصیم بسیار راضی هستم.


در ادامه پیکه یکی از خاطرات مسافرتهایش با شکیرا را تعریف می کند :

یادم می آید با شکیرا به ویومینگ ( منطقه ای در غرب آمریکا با 540000 جمعیت ) برای یک برنامه تبلیغاتی رفته بودیم. از بدو ورود تا لحظه خروج هیچ کس ما را نشناخت.

تعجب من از این بود که چطور شکی را هم نمی شناسند ؟! در یکی از مراکز از من و شکیرا حتی کارت شناسایی خواستند و جالب این بود که آن شخص زیر 20 سال سن داشت و واقعا انتظار داشتم که حداقل شکیرا را بشناسد ( می خندد)


خانم زاوالا در این لحظه از پیکه پرسید که آیا باز هم به آنجا مسافرت می کنید که او جواب داد :

اگر هدف ، فوتبالی باشد بله ؛ منتها اگر آنجا یک تیم فوتبال داشته باشد که بعید می دانم (می خندد)

در انتهای مصاحبه پیکه به خواسته پاتریسیا زاوالا شروع به حرکات نمایشی با توپ کرد که ویدئوی این قسمت در حساب توئیتر این مجری مشهور قرارداده شده است.

     
آی اسپورت
2014-06-06 17:22:09
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر