فهرست
مویس: دوست دارم دوباره در چمپیونزلیگ مربیگری کنم
مویس: دوست دارم دوباره در چمپیونزلیگ مربیگری کنم

مویس: دوست دارم دوباره در چمپیونزلیگ مربیگری کنم

آی اسپورت- دیوید مویس، سرمربی سابق منچستر یونایتد، معتقد است که در زمان تصدی خود در اولدترافورد، به اندازه کافی توانایی نشان داد تا ثابت کند که پست بعدی او باید در باشگاهی باشد که در لیگ قهرمانان بازی می کند.

دیوید مویس شیاطین سرخ را تا مرحله ی یک چهارم نهایی فصل 14-2013 رسانده و در این مرحله مغلوب بایرن مویخ شدند؛ هرچند عدم موفقیت او در رساندن تیمش به رقابت های فصل بعد چمپیونزلیگ ، خلاف آنچه او گفته را اثبات می کند.

با وجود اخراج او از مچستر یونایتد در ماه آوریل، این مربی 51 ساله معتقد است که سزاوار موقعیت دیگری در رقابت های معتبر، چه در لیگ برتر و یا در یک لیگ اروپایی دیگر، است.

او به گاردین گفت: \"من برای اولین بار طعم واقعی لیگ قهرمانان را در این فصل تجربه کردم و فکر می کنم که نشان دادم می توانم در این سطح مربیگری کنم.

من به حضور در جایی تمایل دارم که به من فرصت حضورر در لیگ قهرمانان اروپا را بدهد و یا باشگاهی که جاه طلبی رسیدن به لیگ قهرمانان را داشته باشد.

این می تواند در انگلیس یا در خارج از کشور باشد. من همیشه به فکر گسترش افق های خود و یادگیری بیشتر علاقه داشته ام و در حال حاضر با دیدن و یاد گرفتن کاملا راحت هستم.

من می روم و یاد می گیرم و دوباره نگاه می کنم تا چه اتفاقی رخ می دهد.\"

سرمربی سابق اورتون از زمان اخراج از منچستریونایتد، هنوز هدایت تیمی را برعهده نگرفته اما او اصرار دارد که این مسئله به تصمیمات او باز می گردد:\" من چند فرصت برای بازگشت داشته ام اما انتخاب کردم که در حال حاضر کاری نکنم. من به دنبال آنچه هستم که احساس کنم فرصت مناسبی است. من فکر می کنم که خودم را در طول دوره ی 11 سال مدیریتم در اورتون، و همچنین آنچه در توانایی من است، و سطحی که می خواهم در آن مدیریت کنم، اثبات کرده ام.\"

     
آی اسپورت
2014-06-06 17:14:09
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر